R 607 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 18:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 18:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:13
Košice 18:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:13
Pezinok 12:29
Cífer 12:37
Trnava 12:44
Leopoldov 12:56
Piešťany 13:07
Trenčianske Bohuslavice 13:24
Trenčín 13:35
Trenčianska Teplá 13:43
Ladce 13:53
Púchov 14:00
Považská Bystrica 14:15
Dolný Hričov 14:27
Žilina 14:42
Vrútky 15:07
Kraľovany 15:21
Ružomberok 15:39
Liptovská Teplá 15:45
Liptovský Mikuláš 15:58
Štrba 16:27
Poprad-Tatry 16:50
Vydrník 16:59
Spišská Nová Ves 17:09
Margecany 17:36
Kysak 17:51
Košice 18:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).