R 606 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 09:57
Bratislava hlavná stanica 15:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:57
Kysak 10:11
Margecany 10:27
Spišské Vlachy 10:38
Markušovce 10:46
Spišská Nová Ves 10:54
Vydrník 11:02
Poprad-Tatry 11:13
Liptovský Mikuláš 12:03
Liptovská Teplá 12:15
Ružomberok 12:22
Ľubochňa 12:32
Kraľovany 12:40
Vrútky 12:55
Žilina 13:23
Dolný Hričov 13:34
Považská Bystrica 13:47
Púchov 14:02
Trenčianska Teplá 14:18
Trenčín 14:26
Trenčianske Bohuslavice 14:35
Nové Mesto nad Váhom 14:41
Piešťany 14:52
Veľké Kostoľany 14:58
Leopoldov 15:04
Trnava 15:18
Trnava nákladná stanica 15:19
Šenkvice 15:29
Pezinok 15:31
Bratislava hlavná stanica 15:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).