R 606 Liptov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 10:07
Bratislava hlavná stanica 15:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 10:07
Kostoľany nad Hornádom 10:14
Kysak 10:21
Margecany 10:37
Spišská Nová Ves 11:04
Vydrník 11:12
Poprad-Tatry 11:23
Svit 11:32
Liptovský Mikuláš 12:13
Liptovská Teplá 12:25
Ružomberok 12:31
Ľubochňa 12:41
Kraľovany 12:46
Vrútky 13:00
Žilina 13:20
Bytča 13:33
Považská Bystrica 13:46
Púchov 14:02
Ilava 14:10
Trenčianska Teplá 14:18
Trenčín 14:25
Trenčín-Zlatovce 14:28
Trenčianske Bohuslavice 14:35
Nové Mesto nad Váhom 14:40
Piešťany 14:52
Leopoldov 15:04
Trnava nákladná stanica 15:19
Cífer 15:24
Pezinok 15:31
Bratislava hlavná stanica 15:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).