R 601 Váh

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 11:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:13
Košice 11:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:13
Cífer 06:37
Trnava 06:44
Leopoldov 06:56
Piešťany 07:07
Trenčianske Bohuslavice 07:25
Trenčín 07:35
Trenčianska Teplá 07:43
Dubnica nad Váhom 07:47
Ladce 07:53
Púchov 08:00
Považská Bystrica 08:19
Bytča 08:28
Dolný Hričov 08:31
Žilina 08:44
Odbočka Váh 08:49
Vrútky 09:02
Kraľovany 09:15
Ružomberok 09:30
Liptovská Teplá 09:36
Výhybňa Paludza 09:43
Liptovský Mikuláš 09:49
Liptovský Hrádok 09:58
Kráľova Lehota 10:01
Štrba 10:18
Svit 10:31
Poprad-Tatry 10:40
Spišská Nová Ves 10:59
Markušovce 11:05
Margecany 11:26
Kysak 11:41
Košice 11:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).