R 600 Váh

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 04:07
Bratislava hlavná stanica 09:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 04:07
Kostoľany nad Hornádom 04:14
Kysak 04:21
Margecany 04:37
Spišské Vlachy 04:48
Spišská Nová Ves 05:04
Poprad-Tatry 05:23
Východná 05:53
Liptovský Hrádok 06:03
Liptovský Mikuláš 06:13
Ružomberok 06:31
Ľubochňa 06:41
Kraľovany 06:46
Vrútky 07:00
Žilina 07:20
Bytča 07:33
Považská Bystrica 07:46
Púchov 08:02
Ladce 08:08
Dubnica nad Váhom 08:13
Trenčianska Teplá 08:18
Trenčín 08:25
Trenčín-Zlatovce 08:28
Trenčianske Bohuslavice 08:35
Nové Mesto nad Váhom 08:40
Piešťany 08:52
Veľké Kostoľany 08:58
Leopoldov 09:04
Trnava nákladná stanica 09:19
Cífer 09:24
Pezinok 09:31
Bratislava hlavná stanica 09:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).