R 344 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 12:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2020 o 12:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 09:34
Čadca št. hr. 12:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 09:34
Kostiviarska 09:40
Uľanka 09:46
Harmanec jaskyňa 10:02
Čremošné 10:09
Diviaky 10:23
Martin 10:40
Vrútky 10:48
Žilina 11:27
Kysucké Nové Mesto 11:37
Krásno nad Kysucou 11:44
Čadca 11:56
Čadca štátna hranica 12:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).