R 17935 Novohrad

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:57
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 20:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 17:13
Košice 20:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 17:13
Kriváň 17:36
Lovinobaňa 17:47
Podrečany 17:52
Tomášovce 17:55
Lučenec 18:02
Fiľakovo 18:15
Jesenské 18:41
Tornaľa 19:10
Plešivec 19:25
Rožňava 19:39
Moldava nad Bodovu 20:12
Košice 20:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).