RR 766 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 21:54
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 05.03.2021 o 21:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 20:32
Žilina 23:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 20:32
Kysak 20:46
Margecany 21:01
Krompachy 21:10
Spišské Vlachy 21:16
Spišská Nová Ves 21:33
Vydrník 21:43
Poprad-Tatry 21:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).