RR 717 Dubeň

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 22:43
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 22:44

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:13
Žilina 22:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:13
Trnava 20:44
Leopoldov 20:56
Piešťany 21:07
Trenčín-Zlatovce 21:32
Trenčín 21:35
Trenčianska Teplá 21:43
Púchov 22:05
Považská Bystrica 22:19
Dolný Hričov 22:31
Žilina 22:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).