RR 714 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:47
Meškanie 60 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 14:14
Bratislava hlavná stanica 16:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:14
Považská Bystrica 14:47
Púchov 15:02
Dubnica nad Váhom 15:13
Trenčianska Teplá 15:18
Trenčín 15:26
Trenčín-Zlatovce 15:29
Nové Mesto nad Váhom 15:41
Piešťany 15:52
Leopoldov 16:04
Šenkvice 16:29
Pezinok 16:31
Bratislava hlavná stanica 16:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).