RR 17764 Cassovia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 23:55
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.10.2020 o 23:56

Trasa vlaku

Košice 18:07
Bratislava hlavná stanica 23:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 18:07
Kysak 18:21
Margecany 18:37
Spišská Nová Ves 19:03
Poprad-Tatry 19:21
Liptovský Mikuláš 20:13
Ružomberok 20:31
Kraľovany 20:46
Vrútky 21:00
Žilina 21:21
Bytča 21:36
Považská Bystrica 21:48
Púchov 22:02
Ilava 22:12
Dubnica nad Váhom 22:18
Trenčianska Teplá 22:24
Trenčín 22:31
Nové Mesto nad Váhom 22:45
Piešťany 22:56
Leopoldov 23:07
Brestovany 23:13
Trnava nákladná stanica 23:22
Šenkvice 23:31
Bratislava hlavná stanica 23:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).