REx 1903 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 14:38
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:01
Humenné 14:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:01
Ruskov 13:21
Čeľovce 13:42
Trebišov 13:50
Hrinište 13:56
Bánovce nad Ondavou 14:01
Michalovce 14:11
Strážske 14:23
Humenné 14:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).