REx 1751 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 16:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 14:01
Poprad-Tatry 16:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:01
Varín 14:12
Vrútky 14:27
Turany 14:36
Kraľovany 14:46
Ružomberok 15:05
Liptovská Teplá 15:12
Liptovský Mikuláš 15:26
Liptovský Hrádok 15:38
Kráľova Lehota 15:43
Východná 15:51
Štrba 16:04
Svit 16:19
Poprad-Tatry 16:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).