REx 1724 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 15:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 12:28
Bratislava hlavná stanica 15:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 12:28
Nováky 12:38
Zemianske Kostoľany 12:43
Oslany 12:51
Veľké Uherce 13:03
Chynorany 13:19
Topoľčany 13:32
Jelšovce 13:51
Zbehy 13:58
Hlohovec 14:14
Leopoldov 14:34
Brestovany 14:40
Šenkvice 15:02
Pezinok 15:08
Bratislava hlavná stanica 15:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).