EN 442 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ľubochňa
Vlak prešiel stanicou o 00:59
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:59

Trasa vlaku

Humenné 19:46
Čadca št. hr. 02:14
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 00:29
Ružomberok 00:47
Žilina 01:28
Humenné 19:46
Strážske 19:56
Michalovce 20:11
Bánovce nad Ondavou 20:21
Trebišov 20:32
Košice 22:07
Kostoľany nad Hornádom 22:14
Kysak 22:21
Margecany 22:36
Spišská Nová Ves 23:03
Poprad-Tatry 23:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).