EN 442 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 01:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 01:21 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Humenné 19:30
Čadca št. hr. 02:14
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kráľova Lehota 00:08
Liptovský Mikuláš 00:19
Ružomberok 00:37
Vrútky 01:03
Žilina 01:26
Humenné 19:30
Strážske 19:39
Petrovce nad Laborcom 19:46
Michalovce 19:51
Bánovce nad Ondavou 20:02
Trebišov 20:13
Ruskov 20:43
Košice 21:57
Kysak 22:11
Margecany 22:26
Spišská Nová Ves 22:53
Poprad-Tatry 23:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).