EC 281 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 21:31
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 19:06
Štúrovo št. hr. 21:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 19:13
Zohor 19:33
Bratislava hlavná stanica 19:57
Bratislava-Vajnory 20:04
Senec 20:13
Galanta 20:25
Trnovec nad Váhom 20:34
Nové Zámky 20:52
Strekov 21:04
Štúrovo 21:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).