Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 13:08
Meškanie
Odbočka Váh 13:01 05 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Váh )
7.86 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.23 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čremošné 00:00
Diviaky 00:00
Kostiviarska 00:00
Banská Bystrica 00:00
Zvolen osob. st. 11:01
Sliač kúpele 11:09
Sliač kúpele 11:10
Vlkanová 11:14
Vlkanová 11:15
Radvaň 11:18
Radvaň 11:19
Banská Bystrica 11:24
Banská Bystrica 11:25
Banská Bystrica 11:33
Banská Bystrica 11:34
Kostiviarska 11:39
Kostiviarska 11:40
Uľanka 11:45
Uľanka 11:46
Harmanec jaskyňa 11:58
Harmanec jaskyňa 11:59
Harmanec jaskyňa 12:00
Harmanec jaskyňa 12:01
Harmanec jaskyňa 12:02
Čremošné 12:04
Čremošné 12:05
Čremošné 12:06
Čremošné 12:07
Čremošné 12:08
Čremošné 12:09
Odb. Dolná Štubňa 12:17
Diviaky 12:23
Príbovce-Rakovo 12:31
Príbovce-Rakovo 12:32
Martin 12:37
Martin 12:38
Martin 12:40
Vrútky 12:46
Vrútky 12:47
Vrútky 12:49
Odbočka Potok 12:57
Varín 12:58
Odbočka Váh 12:59
Varín 12:59
Žilina - Teplička 13:00
Odbočka Váh 13:00
Odbočka Váh 13:01