Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:05
Meškanie
Palárikovo 16:01 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Palárikovo )
1.50 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.63 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 15:01
Odbočka Močiar 15:09
Bratislava - Vajnory 15:12
Bernolákovo 15:17
Senec 15:21
Sládkovičovo 15:30
Galanta 15:34
Galanta 15:37
Šaľa 15:44
Šaľa 15:47
Trnovec nad Váhom 15:50
Tvrdošovce 15:56
Palárikovo 16:00
Palárikovo 16:01