Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
10.12.2017 o 13:54
Meškanie
Odbočka Močiar 13:48 04 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Močiar )
17.13 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 12.94 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kozárovce 00:00
Zvolen osob. st. 00:00
Beša 00:00
Výhybňa Pial 00:00
Lok 00:00
Hronská Dúbrava 00:00
Veľké Kozmálovce 00:00
Hronský Beňadik 00:00
Kalná nad Hronom 00:00
Sliač kúpele 00:00
Šurany 00:00
Nová Baňa 00:00
Žarnovica 00:00
Úľany nad Žitavou 00:00
Hul 00:00
Podhájska 00:00
Levice 00:00
Šurany 08:51
Bánov 08:54
Nové Zámky 09:00
Nové Zámky 09:19
Palárikovo 09:25
Tvrdošovce 09:28
Trnovec nad Váhom 09:34
Šaľa 09:37
Banská Bystrica 10:31
Banská Bystrica 10:34
Banská Bystrica 10:35
Radvaň 10:37
Radvaň 10:40
Vlkanová 10:41
Radvaň 10:41
Vlkanová 10:44
Vlkanová 10:45
Sliač kúpele 10:46
Sliač kúpele 10:47
Sliač kúpele 10:49
Sliač kúpele 10:50
Zvolen osob. st. 10:55
Zvolen osob. st. 10:59
Zvolen osob. st. 11:00
Zvolen osob. st. 11:02
Zvolen osob. st. 11:03
Hronská Dúbrava 11:08
Hronská Dúbrava 11:10
Žiar nad Hronom 11:18
Žiar nad Hronom 11:20
Žiar nad Hronom 11:21
Hliník nad Hronom 11:25
Hliník nad Hronom 11:27
Žarnovica 11:31
Žarnovica 11:33
Žarnovica 11:34
Nová Baňa 11:42
Nová Baňa 11:43
Nová Baňa 11:44
Nová Baňa 11:45
Hronský Beňadik 11:52
Hronský Beňadik 11:54
Hronský Beňadik 11:55
Kozárovce 11:58
Kozárovce 11:59
Kozárovce 12:00
Kozárovce 12:01
Veľké Kozmálovce 12:04
Veľké Kozmálovce 12:05
Levice 12:11
Levice 12:12
Levice 12:13
Kalná nad Hronom 12:18
Kalná nad Hronom 12:19
Lok 12:21
Lok 12:22
Výhybňa Pial 12:24
Výhybňa Pial 12:25
Beša 12:29
Beša 12:30
Podhájska 12:36
Podhájska 12:37
Hul 12:42
Úľany nad Žitavou 12:45
Šurany 12:50
Šurany 12:51
Palárikovo 12:59
Tvrdošovce 13:02
Trnovec nad Váhom 13:08
Šaľa 13:12
Šaľa 13:13
Šaľa 13:14
Galanta 13:21
Galanta 13:22
Galanta 13:23
Galanta 13:25
Sládkovičovo 13:28
Sládkovičovo 13:30
Senec 13:37
Senec 13:39
Bernolákovo 13:42
Bernolákovo 13:43
Bratislava - Vajnory 13:47
Odbočka Močiar 13:48
Odbočka Močiar 13:49