Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
10.12.2017 o 13:35
Meškanie
Radvaň 13:20 12 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Radvaň )
18.77 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 11.12 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Úľany nad Žitavou 00:00
Kozárovce 00:00
Levice 00:00
Veľké Kozmálovce 00:00
Hul 00:00
Podhájska 00:00
Šurany 00:00
Zvolen osob. st. 00:00
Sliač kúpele 00:00
Vlkanová 00:00
Beša 00:00
Výhybňa Pial 00:00
Lok 00:00
Hronský Beňadik 00:00
Nová Baňa 00:00
Bratislava hl. st. 10:01
Odbočka Močiar 10:09
Bratislava - Vajnory 10:12
Bernolákovo 10:16
Bernolákovo 10:17
Senec 10:21
Sládkovičovo 10:28
Sládkovičovo 10:30
Galanta 10:34
Galanta 10:37
Šaľa 10:43
Šaľa 10:44
Šaľa 10:47
Trnovec nad Váhom 10:47
Trnovec nad Váhom 10:51
Tvrdošovce 10:57
Palárikovo 11:01
Nové Zámky 11:08
Šurany 11:08
Šurany 11:09
Úľany nad Žitavou 11:14
Úľany nad Žitavou 11:15
Hul 11:17
Nové Zámky 11:22
Podhájska 11:23
Podhájska 11:24
Bánov 11:27
Beša 11:29
Beša 11:30
Šurany 11:31
Výhybňa Pial 11:35
Výhybňa Pial 11:36
Lok 11:38
Lok 11:39
Kalná nad Hronom 11:41
Kalná nad Hronom 11:42
Levice 11:47
Levice 11:48
Levice 11:49
Veľké Kozmálovce 11:55
Veľké Kozmálovce 11:56
Kozárovce 11:59
Kozárovce 12:00
Kozárovce 12:01
Hronský Beňadik 12:03
Hronský Beňadik 12:05
Nová Baňa 12:14
Nová Baňa 12:15
Žarnovica 12:25
Žarnovica 12:26
Hliník nad Hronom 12:31
Hliník nad Hronom 12:32
Žiar nad Hronom 12:38
Žiar nad Hronom 12:39
Hronská Dúbrava 12:47
Hronská Dúbrava 12:48
Zvolen osob. st. 12:56
Zvolen osob. st. 12:57
Zvolen osob. st. 13:01
Zvolen osob. st. 13:02
Sliač kúpele 13:09
Sliač kúpele 13:10
Sliač kúpele 13:11
Vlkanová 13:15
Vlkanová 13:16
Radvaň 13:18
Radvaň 13:19
Radvaň 13:20