Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:12
Meškanie
Odbočka Močiar 15:49 20 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Močiar )
23.18 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 10.73 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Výh. Holiša 00:00
Úľany nad Žitavou 00:00
Hul 00:00
Podhájska 00:00
Lovinobaňa 00:00
Tomášovce 00:00
Lučenec 00:00
Šurany 00:00
Fiľakovo 00:00
Prša 00:00
Šurany 08:51
Bánov 08:54
Nové Zámky 09:00
Nové Zámky 09:19
Košice 09:23
Palárikovo 09:25
Tvrdošovce 09:28
Barca 09:28
Haniska pri Košiciach 09:32
Haniska pri Košiciach 09:33
Trnovec nad Váhom 09:34
Veľká Ida 09:36
Šaľa 09:37
Veľká Ida 09:37
Výhybňa Chym 09:39
Výhybňa Chym 09:40
Čečejovce 09:41
Čečejovce 09:42
Moldava nad Bodvou 09:45
Moldava nad Bodvou 09:46
Moldava nad Bodvou 09:47
Moldava nad Bodvou 09:48
Výhybňa Drienovec 09:51
Turňa nad Bodvou 09:54
Turňa nad Bodvou 09:55
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 09:56
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 09:57
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 09:58
Hrhov 10:00
Hrhov 10:01
Hrhov 10:02
Jablonov nad Turňou 10:04
Jablonov nad Turňou 10:05
Jablonov nad Turňou 10:06
Výhybňa Tunel 10:06
Výhybňa Tunel 10:07
Jablonov nad Turňou 10:07
Výhybňa Tunel 10:08
Výhybňa Tunel 10:09
Lipovník 10:09
Výhybňa Tunel 10:10
Lipovník 10:10
Lipovník 10:11
Lipovník 10:12
Lipovník 10:13
Rožňava 10:14
Rožňava 10:15
Rožňava 10:16
Rožňava 10:17
Rožňava 10:18
Rožňava 10:20
Výhybňa Brzotín 10:23
Slavec jaskyňa 10:25
Slavec jaskyňa 10:26
Plešivec 10:29
Plešivec 10:30
Plešivec 10:35
Gemerská Hôrka 10:38
Čoltovo 10:41
Tornaľa 10:46
Tornaľa 10:47
Tornaľa 10:48
Štrkovec 10:54
Lenartovce 10:59
Lenartovce 11:00
Výh. Lúčna 11:06
Výh. Lúčna 11:07
Rimavská Seč 11:08
Rimavská Seč 11:09
Výh. Vinohrady 11:11
Výh. Vinohrady 11:12
Výh. Vinohrady 11:13
Jesenské 11:15
Jesenské 11:16
Jesenské 11:17
Jesenské 11:18
Jesenské 11:20
Výh. Lúka 11:23
Blhovce 11:27
Hajnáčka 11:33
Výh. Urbánka 11:40
Výh. Urbánka 11:41
Fiľakovo 11:45
Fiľakovo 11:46
Prša 11:51
Výh. Holiša 11:54
Lučenec 11:58
Lučenec 12:01
Tomášovce 12:06
Podrečany 12:09
Lovinobaňa 12:12
Kriváň 12:26
Kriváň 12:27
Stožok 12:34
Pstruša 12:36
Vígľaš 12:38
Zvolen nákl. st. 12:46
Zvolen osob. st. 12:49
Zvolen osob. st. 13:03
Hronská Dúbrava 13:10
Žiar nad Hronom 13:20
Žiar nad Hronom 13:21
Hliník nad Hronom 13:27
Žarnovica 13:33
Žarnovica 13:34
Nová Baňa 13:44
Nová Baňa 13:45
Hronský Beňadik 13:55
Kozárovce 13:59
Kozárovce 14:01
Veľké Kozmálovce 14:05
Levice 14:12
Levice 14:13
Kalná nad Hronom 14:19
Lok 14:22
Výhybňa Pial 14:25
Beša 14:30
Podhájska 14:36
Podhájska 14:37
Hul 14:42
Úľany nad Žitavou 14:45
Šurany 14:50
Šurany 14:51
Palárikovo 14:59
Tvrdošovce 15:02
Trnovec nad Váhom 15:08
Šaľa 15:12
Šaľa 15:14
Galanta 15:22
Galanta 15:25
Sládkovičovo 15:30
Senec 15:39
Bernolákovo 15:43
Bratislava - Vajnory 15:47
Odbočka Močiar 15:49