Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 15:30
Meškanie
Barca 14:32 57 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Barca )
18.94 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 16.51 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Lučenec 00:00
Žarnovica 00:00
Hul 00:00
Úľany nad Žitavou 00:00
Prša 00:00
Podhájska 00:00
Výh. Holiša 00:00
Nová Baňa 00:00
Šurany 00:00
Lovinobaňa 00:00
Tomášovce 00:00
Bratislava hl. st. 08:01
Odbočka Močiar 08:09
Bratislava - Vajnory 08:12
Bernolákovo 08:16
Bernolákovo 08:17
Senec 08:21
Sládkovičovo 08:29
Sládkovičovo 08:30
Galanta 08:33
Galanta 08:34
Galanta 08:37
Šaľa 08:44
Šaľa 08:47
Trnovec nad Váhom 08:51
Trnovec nad Váhom 08:53
Tvrdošovce 08:57
Tvrdošovce 08:59
Palárikovo 09:01
Tvrdošovce 09:02
Palárikovo 09:02
Šurany 09:08
Nové Zámky 09:09
Šurany 09:09
Úľany nad Žitavou 09:15
Hul 09:17
Nové Zámky 09:17
Nové Zámky 09:20
Podhájska 09:23
Podhájska 09:24
Nové Zámky 09:27
Bánov 09:28
Beša 09:30
Šurany 09:32
Bánov 09:33
Výhybňa Pial 09:36
Šurany 09:37
Lok 09:39
Kalná nad Hronom 09:42
Levice 09:48
Levice 09:49
Veľké Kozmálovce 09:56
Kozárovce 10:00
Kozárovce 10:01
Hronský Beňadik 10:05
Nová Baňa 10:14
Nová Baňa 10:15
Žarnovica 10:26
Hliník nad Hronom 10:32
Žiar nad Hronom 10:38
Žiar nad Hronom 10:39
Hronská Dúbrava 10:48
Zvolen osob. st. 10:57
Zvolen osob. st. 11:13
Zvolen nákl. st. 11:15
Vígľaš 11:23
Pstruša 11:25
Stožok 11:28
Kriváň 11:35
Kriváň 11:36
Lovinobaňa 11:48
Podrečany 11:52
Tomášovce 11:55
Lučenec 11:59
Lučenec 12:01
Výh. Holiša 12:06
Prša 12:09
Fiľakovo 12:13
Fiľakovo 12:14
Výh. Urbánka 12:19
Hajnáčka 12:27
Blhovce 12:32
Výh. Lúka 12:37
Jesenské 12:39
Jesenské 12:41
Výh. Vinohrady 12:46
Rimavská Seč 12:50
Výh. Lúčna 12:52
Lenartovce 12:58
Štrkovec 13:03
Tornaľa 13:09
Tornaľa 13:11
Čoltovo 13:17
Gemerská Hôrka 13:21
Plešivec 13:23
Plešivec 13:25
Slavec jaskyňa 13:31
Výhybňa Brzotín 13:34
Rožňava 13:37
Rožňava 13:39
Lipovník 13:45
Lipovník 13:46
Výhybňa Tunel 13:50
Jablonov nad Turňou 13:50
Jablonov nad Turňou 13:52
Hrhov 13:57
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 14:00
Turňa nad Bodvou 14:03
Turňa nad Bodvou 14:04
Výhybňa Drienovec 14:06
Výhybňa Drienovec 14:07
Moldava nad Bodvou 14:09
Moldava nad Bodvou 14:10
Moldava nad Bodvou 14:12
Čečejovce 14:17
Výhybňa Chym 14:19
Veľká Ida 14:21
Veľká Ida 14:22
Haniska pri Košiciach 14:26
Haniska pri Košiciach 14:27
Barca 14:30
Barca 14:31
Barca 14:32