Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 08:23
Meškanie
Lovinobaňa 08:11 10 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Lovinobaňa )
8.81 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.82 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Úľany nad Žitavou 00:00
Hronská Dúbrava 00:00
Zvolen osob. st. 00:00
Kozárovce 00:00
Hronský Beňadik 00:00
Beša 00:00
Výhybňa Pial 00:00
Lok 00:00
Žiar nad Hronom 00:00
Levice 00:00
Šurany 00:00
Lovinobaňa 00:00
Tomášovce 00:00
Lučenec 00:00
Žarnovica 00:00
Nová Baňa 00:00
Hul 00:00
Podhájska 00:00
Kalná nad Hronom 00:00
Fiľakovo 00:00
Košice 05:23
Barca 05:27
Barca 05:28
Haniska pri Košiciach 05:32
Haniska pri Košiciach 05:33
Haniska pri Košiciach 05:34
Veľká Ida 05:39
Veľká Ida 05:40
Výhybňa Chym 05:42
Výhybňa Chym 05:43
Čečejovce 05:44
Čečejovce 05:45
Moldava nad Bodvou 05:48
Moldava nad Bodvou 05:49
Moldava nad Bodvou 05:50
Výhybňa Drienovec 05:53
Výhybňa Drienovec 05:54
Turňa nad Bodvou 05:56
Turňa nad Bodvou 05:57
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 05:59
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 06:00
Hrhov 06:02
Hrhov 06:03
Hrhov 06:04
Jablonov nad Turňou 06:07
Jablonov nad Turňou 06:08
Výhybňa Tunel 06:09
Jablonov nad Turňou 06:09
Výhybňa Tunel 06:10
Jablonov nad Turňou 06:10
Lipovník 06:11
Výhybňa Tunel 06:11
Lipovník 06:12
Výhybňa Tunel 06:12
Výhybňa Tunel 06:13
Lipovník 06:13
Lipovník 06:14
Lipovník 06:15
Lipovník 06:16
Rožňava 06:16
Rožňava 06:17
Lipovník 06:17
Rožňava 06:18
Rožňava 06:19
Rožňava 06:20
Rožňava 06:21
Rožňava 06:22
Rožňava 06:23
Výhybňa Brzotín 06:25
Výhybňa Brzotín 06:26
Slavec jaskyňa 06:28
Plešivec 06:32
Plešivec 06:33
Plešivec 06:34
Plešivec 06:35
Gemerská Hôrka 06:37
Gemerská Hôrka 06:38
Čoltovo 06:41
Tornaľa 06:47
Tornaľa 06:48
Štrkovec 06:54
Lenartovce 06:59
Lenartovce 07:00
Výh. Lúčna 07:06
Výh. Lúčna 07:07
Rimavská Seč 07:08
Rimavská Seč 07:09
Výh. Vinohrady 07:11
Výh. Vinohrady 07:12
Výh. Vinohrady 07:13
Jesenské 07:16
Jesenské 07:17
Jesenské 07:18
Jesenské 07:19
Jesenské 07:20
Výh. Lúka 07:23
Blhovce 07:27
Hajnáčka 07:32
Hajnáčka 07:33
Výh. Urbánka 07:39
Výh. Urbánka 07:40
Výh. Urbánka 07:41
Fiľakovo 07:45
Fiľakovo 07:46
Prša 07:50
Prša 07:51
Výh. Holiša 07:53
Výh. Holiša 07:54
Lučenec 07:58
Lučenec 08:00
Lučenec 08:01
Tomášovce 08:04
Tomášovce 08:06
Podrečany 08:07
Podrečany 08:09
Lovinobaňa 08:11
Lovinobaňa 08:12
Kriváň 08:25
Kriváň 08:26
Kriváň 08:27
Stožok 08:32
Pstruša 08:34
Stožok 08:34
Vígľaš 08:36
Pstruša 08:36
Vígľaš 08:38
Zvolen nákl. st. 08:44
Zvolen nákl. st. 08:46
Zvolen osob. st. 08:47
Zvolen osob. st. 08:49
Šurany 08:51
Bánov 08:54
Nové Zámky 09:00
Zvolen osob. st. 09:00
Zvolen osob. st. 09:03
Hronská Dúbrava 09:08
Hronská Dúbrava 09:10
Žiar nad Hronom 09:18
Nové Zámky 09:19
Žiar nad Hronom 09:20
Žiar nad Hronom 09:21
Hliník nad Hronom 09:25
Palárikovo 09:25
Hliník nad Hronom 09:27
Tvrdošovce 09:28
Žarnovica 09:31
Žarnovica 09:33
Trnovec nad Váhom 09:34
Žarnovica 09:34
Šaľa 09:37
Nová Baňa 09:42
Nová Baňa 09:44
Nová Baňa 09:45
Hronský Beňadik 09:52
Hronský Beňadik 09:55
Kozárovce 09:56
Kozárovce 09:59
Kozárovce 10:00
Kozárovce 10:01
Veľké Kozmálovce 10:04
Veľké Kozmálovce 10:05
Levice 10:11
Levice 10:12
Levice 10:13
Kalná nad Hronom 10:18
Kalná nad Hronom 10:19
Lok 10:21
Lok 10:22
Výhybňa Pial 10:24
Výhybňa Pial 10:25
Beša 10:29
Beša 10:30
Podhájska 10:36
Podhájska 10:37
Hul 10:42
Úľany nad Žitavou 10:45
Šurany 10:50
Šurany 10:51
Palárikovo 10:59
Tvrdošovce 11:02
Trnovec nad Váhom 11:08
Šaľa 11:12
Šaľa 11:13
Šaľa 11:14
Galanta 11:22
Galanta 11:23
Galanta 11:25
Sládkovičovo 11:28
Sládkovičovo 11:30
Senec 11:37
Senec 11:39
Bernolákovo 11:42
Bernolákovo 11:43
Bratislava - Vajnory 11:46
Bratislava - Vajnory 11:47
Odbočka Močiar 11:48
Odbočka Močiar 11:49