Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 07:48
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 07:46 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
0.65 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.24 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Poprad-Tatry 06:38
Vydrník 06:47
Spišská Nová Ves 06:55
Spišská Nová Ves 06:56
Markušovce 07:03
Spišské Vlachy 07:10
Krompachy 07:14
Krompachy 07:15
Margecany 07:22
Margecany 07:25
Výhybňa Ružín 07:30
Malá Lodina 07:32
Kysak 07:39
Kysak 07:41
Kostoľany nad Hornádom 07:46