Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 06:51
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 06:46 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
5.40 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.38 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Poprad-Tatry 05:38
Vydrník 05:47
Spišská Nová Ves 05:55
Spišská Nová Ves 05:56
Markušovce 06:03
Spišské Vlachy 06:10
Krompachy 06:14
Krompachy 06:15
Margecany 06:22
Margecany 06:25
Výhybňa Ružín 06:30
Malá Lodina 06:32
Kysak 06:39
Kysak 06:41
Kostoľany nad Hornádom 06:46