Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 21:17
Meškanie
Vrútky 21:13 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Vrútky )
2.16 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.46 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 18:07
Kostoľany nad Hornádom 18:14
Kysak 18:19
Kysak 18:21
Malá Lodina 18:28
Výhybňa Ružín 18:30
Margecany 18:35
Margecany 18:37
Krompachy 18:45
Spišské Vlachy 18:49
Markušovce 18:56
Markušovce 18:57
Spišská Nová Ves 19:02
Spišská Nová Ves 19:03
Spišská Nová Ves 19:05
Vydrník 19:14
Poprad-Tatry 19:22
Poprad-Tatry 19:23
Poprad-Tatry 19:34
Svit 19:40
Svit 19:41
Svit 19:42
Svit 19:44
Štrba 19:47
Štrba 19:48
Štrba 19:49
Štrba 19:50
Štrba 19:51
Štrba 19:52
Štrba 19:53
Štrba 19:55
Štrba 19:57
Východná 20:06
Východná 20:07
Kráľova Lehota 20:12
Kráľova Lehota 20:13
Liptovský Hrádok 20:15
Liptovský Hrádok 20:16
Liptovský Mikuláš 20:22
Liptovský Mikuláš 20:23
Liptovský Mikuláš 20:24
Liptovský Mikuláš 20:26
Výhybňa Paludza 20:31
Liptovská Teplá 20:37
Ružomberok 20:42
Ružomberok 20:44
Ľubochňa 20:54
Kraľovany 20:58
Kraľovany 20:59
Kraľovany 21:00
Turany 21:06
Vrútky nákl. st. 21:10
Vrútky 21:12
Vrútky 21:13
Odbočka Potok 21:21
Varín 21:22
Odbočka Váh 21:24
Žilina 21:25
Žilina 21:29
Žilina 21:44
Žilina zriaď. st. 21:47
Dolný Hričov 21:53
Bytča 21:58
Bytča 21:59
Považská Teplá 22:12
Považská Teplá 22:13
Považská Bystrica 22:17
Považská Bystrica 22:18
Považská Bystrica 22:19
Považská Bystrica 22:20
Považská Bystrica 22:21
Púchov 22:33
Púchov 22:35
Ladce 22:41
Ilava 22:43
Ilava 22:45
Ilava 22:46
Dubnica nad Váhom 22:50
Dubnica nad Váhom 22:51
Dubnica nad Váhom 22:52
Dubnica nad Váhom 22:53
Trenčianska Teplá 22:55
Trenčianska Teplá 22:57
Trenčianska Teplá 22:59
Trenčianska Teplá 23:01