Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 05:50
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 05:46 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
0.53 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.71 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Poprad-Tatry 04:37
Poprad-Tatry 04:38
Vydrník 04:46
Vydrník 04:47
Spišská Nová Ves 04:55
Spišská Nová Ves 04:56
Markušovce 05:03
Spišské Vlachy 05:10
Krompachy 05:14
Krompachy 05:15
Margecany 05:22
Margecany 05:25
Výhybňa Ružín 05:30
Malá Lodina 05:32
Kysak 05:39
Kysak 05:41
Kostoľany nad Hornádom 05:46