Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:17
Meškanie
Vydrník 16:16 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Vydrník )
0.41 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.86 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 15:07
Kostoľany nad Hornádom 15:14
Kysak 15:19
Kysak 15:21
Malá Lodina 15:28
Výhybňa Ružín 15:30
Margecany 15:34
Margecany 15:35
Margecany 15:37
Krompachy 15:45
Spišské Vlachy 15:50
Markušovce 15:58
Spišská Nová Ves 16:04
Spišská Nová Ves 16:07
Vydrník 16:16