Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
21.01.2018 o 23:57
Meškanie
Zlatovce 23:23 33 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Zlatovce )
4.19 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.85 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 22:03
Odbočka Vinohrady 22:12
Bratislava - Rača 22:13
Výhybňa Svätý Jur 22:15
Výhybňa Svätý Jur 22:17
Pezinok 22:17
Pezinok 22:19
Šenkvice 22:22
Cífer 22:27
Trnava 22:32
Trnava 22:34
Brestovany 22:39
Leopoldov 22:44
Leopoldov 22:46
Veľké Kostoľany 22:51
Piešťany 22:56
Piešťany 22:58
Výhybňa Potvorice 23:05
Nové Mesto nad Váhom 23:08
Nové Mesto nad Váhom 23:10
Trenčianske Bohuslavice 23:15
Výhybňa Nivy 23:17
Výhybňa Nivy 23:19
Zlatovce 23:21
Zlatovce 23:23