Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 21:20
Meškanie
Výhybňa Potvorice 21:05 12 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Výhybňa Potvorice )
5.68 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 4.95 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 20:03
Odbočka Vinohrady 20:12
Bratislava - Rača 20:13
Výhybňa Svätý Jur 20:15
Výhybňa Svätý Jur 20:17
Pezinok 20:19
Šenkvice 20:22
Cífer 20:27
Trnava 20:32
Trnava 20:34
Brestovany 20:39
Leopoldov 20:44
Leopoldov 20:46
Veľké Kostoľany 20:51
Piešťany 20:56
Piešťany 20:58
Výhybňa Potvorice 21:05
Nové Mesto nad Váhom 21:08
Nové Mesto nad Váhom 21:10
Trenčianske Bohuslavice 21:15
Výhybňa Nivy 21:19
Zlatovce 21:23
Trenčín 21:24
Trenčín 21:26
Trenčianska Teplá 21:30
Trenčianska Teplá 21:32
Trenčianska Teplá 21:34
Dubnica nad Váhom 21:38
Ilava 21:41
Ladce 21:44
Púchov 21:49
Púchov 21:51
Považská Bystrica 22:02
Považská Bystrica 22:03
Považská Bystrica 22:05
Považská Teplá 22:09
Považská Teplá 22:10
Považská Teplá 22:11
Považská Teplá 22:12
Bytča 22:15
Bytča 22:16
Bytča 22:17
Bytča 22:18
Bytča 22:19
Dolný Hričov 22:19
Bytča 22:20
Dolný Hričov 22:20
Bytča 22:21
Dolný Hričov 22:21
Dolný Hričov 22:22
Dolný Hričov 22:23
Dolný Hričov 22:24
Dolný Hričov 22:25
Žilina zriaď. st. 22:26
Žilina zriaď. st. 22:27
Žilina zriaď. st. 22:28
Žilina zriaď. st. 22:29
Žilina zriaď. st. 22:30
Žilina zriaď. st. 22:31