Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:56
Meškanie
Odbočka Vinohrady 16:52 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
3.72 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.52 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 14:30
Žilina zriaď. st. 14:33
Dolný Hričov 14:39
Bytča 14:43
Považská Teplá 14:50
Považská Teplá 14:51
Považská Teplá 14:52
Považská Bystrica 14:55
Považská Bystrica 14:56
Považská Bystrica 14:57
Považská Bystrica 14:58
Považská Bystrica 15:00
Púchov 15:10
Púchov 15:11
Púchov 15:13
Púchov 15:15
Ladce 15:21
Ilava 15:23
Dubnica nad Váhom 15:26
Trenčianska Teplá 15:29
Trenčianska Teplá 15:31
Trenčín 15:36
Trenčín 15:38
Zlatovce 15:41
Výhybňa Nivy 15:43
Výhybňa Nivy 15:45
Trenčianske Bohuslavice 15:48
Nové Mesto nad Váhom 15:52
Nové Mesto nad Váhom 15:54
Výhybňa Potvorice 15:58
Piešťany 16:04
Piešťany 16:06
Veľké Kostoľany 16:12
Leopoldov 16:16
Leopoldov 16:18
Brestovany 16:24
Trnava 16:30
Trnava 16:32
Cífer 16:38
Šenkvice 16:43
Pezinok 16:45
Výhybňa Svätý Jur 16:47
Bratislava - Rača 16:51
Odbočka Vinohrady 16:52