Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
18.01.2018 o 19:26
Meškanie
Žilina zriaď. st. 19:25 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Žilina zriaď. st. )
4.38 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 4.85 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 17:00
Odbočka Vinohrady 17:09
Bratislava - Rača 17:10
Výhybňa Svätý Jur 17:12
Výhybňa Svätý Jur 17:14
Pezinok 17:16
Šenkvice 17:19
Cífer 17:24
Trnava 17:29
Trnava 17:31
Brestovany 17:37
Leopoldov 17:41
Leopoldov 17:43
Veľké Kostoľany 17:48
Piešťany 17:53
Piešťany 17:55
Výhybňa Potvorice 18:02
Nové Mesto nad Váhom 18:05
Nové Mesto nad Váhom 18:07
Trenčianske Bohuslavice 18:12
Výhybňa Nivy 18:16
Zlatovce 18:18
Zlatovce 18:20
Trenčín 18:21
Trenčín 18:23
Trenčianska Teplá 18:27
Trenčianska Teplá 18:29
Trenčianska Teplá 18:31
Dubnica nad Váhom 18:35
Ilava 18:38
Ladce 18:41
Púchov 18:46
Púchov 18:48
Považská Bystrica 19:00
Považská Bystrica 19:02
Považská Teplá 19:07
Považská Teplá 19:08
Považská Teplá 19:09
Bytča 19:13
Bytča 19:15
Bytča 19:16
Dolný Hričov 19:17
Bytča 19:18
Dolný Hričov 19:19
Dolný Hričov 19:20
Dolný Hričov 19:22
Žilina zriaď. st. 19:24
Žilina zriaď. st. 19:25
Žilina zriaď. st. 19:27
Žilina zriaď. st. 19:28