Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
18.01.2018 o 17:30
Meškanie
Žilina zriaď. st. 17:28 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Žilina zriaď. st. )
9.00 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 9.22 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 15:00
Odbočka Vinohrady 15:09
Bratislava - Rača 15:10
Výhybňa Svätý Jur 15:12
Výhybňa Svätý Jur 15:14
Pezinok 15:16
Šenkvice 15:19
Cífer 15:24
Trnava 15:29
Trnava 15:31
Brestovany 15:37
Leopoldov 15:41
Leopoldov 15:43
Veľké Kostoľany 15:48
Piešťany 15:53
Piešťany 15:55
Výhybňa Potvorice 16:02
Nové Mesto nad Váhom 16:05
Nové Mesto nad Váhom 16:07
Trenčianske Bohuslavice 16:12
Výhybňa Nivy 16:16
Zlatovce 16:20
Trenčín 16:21
Trenčín 16:23
Trenčianska Teplá 16:29
Trenčianska Teplá 16:31
Dubnica nad Váhom 16:35
Ilava 16:38
Ladce 16:41
Púchov 16:46
Púchov 16:48
Považská Bystrica 16:59
Považská Bystrica 17:00
Považská Bystrica 17:02
Považská Teplá 17:06
Považská Teplá 17:08
Považská Teplá 17:09
Bytča 17:12
Bytča 17:14
Bytča 17:15
Dolný Hričov 17:16
Dolný Hričov 17:18
Bytča 17:18
Dolný Hričov 17:19
Žilina zriaď. st. 17:22
Dolný Hričov 17:22
Žilina zriaď. st. 17:26
Žilina zriaď. st. 17:28