Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 15:32
Meškanie
Žilina zriaď. st. 15:30 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Žilina zriaď. st. )
2.58 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.75 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 13:03
Odbočka Vinohrady 13:12
Bratislava - Rača 13:12
Bratislava - Rača 13:13
Výhybňa Svätý Jur 13:14
Výhybňa Svätý Jur 13:15
Pezinok 13:16
Výhybňa Svätý Jur 13:16
Pezinok 13:17
Výhybňa Svätý Jur 13:17
Pezinok 13:19
Šenkvice 13:20
Šenkvice 13:22
Cífer 13:27
Trnava 13:32
Trnava 13:34
Brestovany 13:39
Leopoldov 13:44
Leopoldov 13:46
Veľké Kostoľany 13:51
Piešťany 13:56
Piešťany 13:58
Výhybňa Potvorice 14:04
Výhybňa Potvorice 14:05
Nové Mesto nad Váhom 14:08
Nové Mesto nad Váhom 14:10
Trenčianske Bohuslavice 14:13
Trenčianske Bohuslavice 14:15
Výhybňa Nivy 14:19
Zlatovce 14:21
Zlatovce 14:23
Trenčín 14:24
Trenčín 14:26
Trenčianska Teplá 14:30
Trenčianska Teplá 14:32
Trenčianska Teplá 14:34
Dubnica nad Váhom 14:38
Ilava 14:41
Ladce 14:44
Púchov 14:49
Púchov 14:51
Považská Bystrica 15:00
Považská Bystrica 15:03
Považská Bystrica 15:05
Považská Teplá 15:09
Považská Teplá 15:10
Považská Teplá 15:11
Považská Teplá 15:12
Bytča 15:15
Bytča 15:16
Bytča 15:17
Bytča 15:18
Bytča 15:19
Dolný Hričov 15:19
Dolný Hričov 15:20
Bytča 15:20
Bytča 15:21
Dolný Hričov 15:21
Dolný Hričov 15:22
Dolný Hričov 15:23
Dolný Hričov 15:24
Dolný Hričov 15:25
Žilina zriaď. st. 15:26
Žilina zriaď. st. 15:27
Žilina zriaď. st. 15:28
Žilina zriaď. st. 15:29
Žilina zriaď. st. 15:30
Žilina zriaď. st. 15:31