Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 08:53
Meškanie
Odbočka Vinohrady 08:48 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
4.43 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.21 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 06:25
Žilina zriaď. st. 06:28
Dolný Hričov 06:34
Bytča 06:38
Považská Teplá 06:45
Považská Teplá 06:46
Považská Teplá 06:47
Považská Bystrica 06:50
Považská Bystrica 06:51
Považská Bystrica 06:52
Považská Bystrica 06:53
Považská Bystrica 06:56
Púchov 07:07
Púchov 07:09
Púchov 07:11
Ladce 07:17
Ilava 07:19
Dubnica nad Váhom 07:22
Trenčianska Teplá 07:25
Trenčianska Teplá 07:27
Trenčín 07:32
Trenčín 07:34
Zlatovce 07:37
Výhybňa Nivy 07:41
Trenčianske Bohuslavice 07:44
Nové Mesto nad Váhom 07:48
Nové Mesto nad Váhom 07:50
Výhybňa Potvorice 07:54
Piešťany 08:00
Piešťany 08:02
Veľké Kostoľany 08:08
Leopoldov 08:12
Leopoldov 08:14
Brestovany 08:20
Trnava 08:26
Trnava 08:28
Cífer 08:34
Šenkvice 08:39
Pezinok 08:41
Výhybňa Svätý Jur 08:43
Bratislava - Rača 08:47
Odbočka Vinohrady 08:48