Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 06:56
Meškanie
Odbočka Vinohrady 06:48 06 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
5.69 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.65 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 04:26
Žilina zriaď. st. 04:29
Dolný Hričov 04:35
Bytča 04:39
Považská Teplá 04:46
Považská Teplá 04:47
Považská Teplá 04:48
Považská Bystrica 04:51
Považská Bystrica 04:52
Považská Bystrica 04:53
Považská Bystrica 04:54
Považská Bystrica 04:56
Púchov 05:07
Púchov 05:09
Púchov 05:11
Ladce 05:17
Ilava 05:19
Dubnica nad Váhom 05:22
Trenčianska Teplá 05:25
Trenčianska Teplá 05:27
Trenčín 05:32
Trenčín 05:34
Zlatovce 05:37
Výhybňa Nivy 05:41
Trenčianske Bohuslavice 05:44
Nové Mesto nad Váhom 05:48
Nové Mesto nad Váhom 05:50
Výhybňa Potvorice 05:54
Piešťany 06:00
Piešťany 06:02
Veľké Kostoľany 06:08
Leopoldov 06:12
Leopoldov 06:14
Brestovany 06:20
Trnava 06:26
Trnava 06:28
Cífer 06:34
Šenkvice 06:39
Pezinok 06:41
Výhybňa Svätý Jur 06:43
Bratislava - Rača 06:47
Odbočka Vinohrady 06:48