Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 05:54
Meškanie
Odbočka Vinohrady 05:48 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
3.09 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.30 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trenčín 04:34
Zlatovce 04:37
Výhybňa Nivy 04:41
Trenčianske Bohuslavice 04:44
Nové Mesto nad Váhom 04:48
Nové Mesto nad Váhom 04:50
Výhybňa Potvorice 04:54
Piešťany 05:00
Piešťany 05:02
Veľké Kostoľany 05:08
Leopoldov 05:12
Leopoldov 05:14
Brestovany 05:20
Trnava 05:26
Trnava 05:28
Cífer 05:34
Šenkvice 05:37
Šenkvice 05:39
Pezinok 05:41
Výhybňa Svätý Jur 05:43
Bratislava - Rača 05:47
Odbočka Vinohrady 05:48