Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
10.12.2017 o 15:50
Meškanie
Odbočka Vinohrady 15:48 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
11.97 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 10.52 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 10:07
Košice 10:08
Kostoľany nad Hornádom 10:14
Kostoľany nad Hornádom 10:15
Kysak 10:20
Kysak 10:21
Kysak 10:22
Malá Lodina 10:28
Malá Lodina 10:29
Výhybňa Ružín 10:30
Výhybňa Ružín 10:31
Margecany 10:35
Margecany 10:36
Margecany 10:37
Margecany 10:38
Krompachy 10:45
Spišské Vlachy 10:49
Markušovce 10:57
Spišská Nová Ves 11:03
Spišská Nová Ves 11:05
Vydrník 11:13
Vydrník 11:14
Poprad-Tatry 11:22
Poprad-Tatry 11:23
Poprad-Tatry 11:25
Poprad-Tatry 11:26
Svit 11:31
Svit 11:35
Štrba 11:39
Štrba 11:40
Štrba 11:48
Východná 11:50
Kráľova Lehota 11:56
Východná 11:58
Liptovský Hrádok 11:58
Liptovský Hrádok 11:59
Kráľova Lehota 12:04
Liptovský Mikuláš 12:06
Liptovský Hrádok 12:07
Liptovský Mikuláš 12:08
Výhybňa Paludza 12:13
Liptovský Mikuláš 12:15
Liptovský Mikuláš 12:17
Liptovská Teplá 12:19
Výhybňa Paludza 12:22
Ružomberok 12:24
Ružomberok 12:26
Liptovská Teplá 12:28
Ružomberok 12:33
Ružomberok 12:35
Ľubochňa 12:36
Kraľovany 12:41
Kraľovany 12:43
Ľubochňa 12:45
Turany 12:49
Kraľovany 12:50
Kraľovany 12:52
Vrútky nákl. st. 12:53
Vrútky 12:55
Vrútky 12:57
Turany 12:58
Vrútky nákl. st. 13:02
Vrútky 13:04
Odbočka Potok 13:05
Varín 13:06
Vrútky 13:06
Žilina - Teplička 13:07
Odbočka Váh 13:08
Žilina 13:13
Varín 13:15
Odbočka Váh 13:17
Žilina 13:19
Žilina zriaď. st. 13:21
Žilina zriaď. st. 13:22
Žilina 13:22
Žilina 13:26
Žilina zriaď. st. 13:29
Dolný Hričov 13:31
Dolný Hričov 13:32
Dolný Hričov 13:33
Bytča 13:34
Dolný Hričov 13:35
Bytča 13:35
Bytča 13:36
Bytča 13:37
Bytča 13:39
Považská Teplá 13:41
Považská Teplá 13:42
Považská Teplá 13:43
Považská Teplá 13:44
Považská Teplá 13:45
Považská Teplá 13:48
Považská Bystrica 13:48
Považská Bystrica 13:49
Považská Bystrica 13:50
Považská Bystrica 13:51
Považská Bystrica 13:52
Považská Bystrica 13:54
Považská Bystrica 13:56
Púchov 14:05
Púchov 14:07
Púchov 14:09
Púchov 14:11
Ladce 14:16
Ilava 14:17
Ladce 14:17
Ilava 14:19
Dubnica nad Váhom 14:22
Trenčianska Teplá 14:23
Trenčianska Teplá 14:25
Trenčianska Teplá 14:27
Trenčín 14:32
Trenčín 14:33
Trenčín 14:35
Zlatovce 14:37
Zlatovce 14:38
Výhybňa Nivy 14:41
Výhybňa Nivy 14:42
Trenčianske Bohuslavice 14:44
Výhybňa Nivy 14:44
Trenčianske Bohuslavice 14:45
Trenčianske Bohuslavice 14:46
Trenčianske Bohuslavice 14:47
Trenčianske Bohuslavice 14:48
Nové Mesto nad Váhom 14:48
Nové Mesto nad Váhom 14:50
Nové Mesto nad Váhom 14:51
Nové Mesto nad Váhom 14:52
Nové Mesto nad Váhom 14:54
Výhybňa Potvorice 14:58
Piešťany 15:00
Piešťany 15:02
Piešťany 15:05
Piešťany 15:07
Veľké Kostoľany 15:08
Veľké Kostoľany 15:12
Leopoldov 15:12
Leopoldov 15:14
Veľké Kostoľany 15:14
Leopoldov 15:18
Leopoldov 15:20
Brestovany 15:20
Brestovany 15:26
Trnava 15:26
Trnava 15:28
Trnava 15:32
Trnava 15:34
Cífer 15:34
Šenkvice 15:39
Cífer 15:40
Pezinok 15:41
Výhybňa Svätý Jur 15:43
Šenkvice 15:46
Odbočka Vinohrady 15:48
Pezinok 15:50
Výhybňa Svätý Jur 15:52
Bratislava - Rača 15:56
Odbočka Vinohrady 15:57