Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 15:50
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 15:45 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
12.58 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.41 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 09:55
Odbočka Vinohrady 10:04
Bratislava - Rača 10:05
Výhybňa Svätý Jur 10:08
Pezinok 10:09
Pezinok 10:11
Šenkvice 10:14
Cífer 10:20
Trnava 10:25
Trnava 10:27
Brestovany 10:33
Leopoldov 10:38
Leopoldov 10:40
Veľké Kostoľany 10:46
Piešťany 10:52
Piešťany 10:54
Výhybňa Potvorice 11:01
Nové Mesto nad Váhom 11:05
Nové Mesto nad Váhom 11:07
Trenčianske Bohuslavice 11:12
Výhybňa Nivy 11:16
Zlatovce 11:18
Zlatovce 11:19
Trenčín 11:20
Zlatovce 11:21
Trenčín 11:23
Trenčín 11:24
Trenčín 11:25
Trenčianska Teplá 11:29
Trenčianska Teplá 11:31
Trenčianska Teplá 11:33
Dubnica nad Váhom 11:38
Ilava 11:41
Ladce 11:42
Ladce 11:44
Púchov 11:49
Púchov 11:51
Púchov 11:53
Považská Bystrica 12:03
Považská Bystrica 12:04
Považská Bystrica 12:05
Považská Bystrica 12:06
Považská Bystrica 12:08
Považská Teplá 12:12
Považská Teplá 12:13
Považská Teplá 12:14
Bytča 12:18
Bytča 12:19
Bytča 12:20
Bytča 12:21
Bytča 12:22
Bytča 12:23
Dolný Hričov 12:23
Dolný Hričov 12:24
Dolný Hričov 12:25
Dolný Hričov 12:26
Dolný Hričov 12:27
Žilina zriaď. st. 12:30
Žilina zriaď. st. 12:32
Žilina 12:33
Žilina zriaď. st. 12:33
Žilina zriaď. st. 12:34
Žilina 12:35
Žilina zriaď. st. 12:35
Žilina 12:36
Žilina zriaď. st. 12:36
Žilina 12:37
Žilina zriaď. st. 12:37
Žilina 12:38
Žilina zriaď. st. 12:38
Žilina 12:39
Žilina 12:40
Žilina 12:41
Žilina 12:45
Odbočka Váh 12:49
Odbočka Váh 12:50
Varín 12:51
Varín 12:52
Vrútky 13:01
Vrútky 13:03
Vrútky nákl. st. 13:05
Turany 13:09
Kraľovany 13:15
Kraľovany 13:17
Ľubochňa 13:22
Ružomberok 13:31
Ružomberok 13:32
Ružomberok 13:34
Lisková 13:38
Liptovská Teplá 13:40
Výhybňa Paludza 13:46
Výhybňa Paludza 13:47
Liptovský Mikuláš 13:51
Liptovský Mikuláš 13:53
Liptovský Hrádok 14:01
Kráľova Lehota 14:04
Východná 14:10
Východná 14:11
Štrba 14:20
Štrba 14:22
Svit 14:30
Poprad-Tatry 14:35
Poprad-Tatry 14:37
Poprad-Tatry 14:38
Vydrník 14:47
Spišská Nová Ves 14:55
Spišská Nová Ves 14:57
Markušovce 15:04
Spišské Vlachy 15:11
Krompachy 15:14
Krompachy 15:15
Margecany 15:22
Margecany 15:24
Výhybňa Ružín 15:29
Malá Lodina 15:31
Kysak 15:37
Kysak 15:38
Kysak 15:40
Kostoľany nad Hornádom 15:45