Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 14:11
Meškanie
Odbočka Vinohrady 13:57 12 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
13.10 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 11.37 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 08:08
Kostoľany nad Hornádom 08:15
Kysak 08:20
Kysak 08:22
Malá Lodina 08:29
Výhybňa Ružín 08:31
Margecany 08:36
Margecany 08:38
Krompachy 08:45
Spišské Vlachy 08:49
Markušovce 08:57
Spišská Nová Ves 09:03
Spišská Nová Ves 09:05
Vydrník 09:14
Poprad-Tatry 09:22
Poprad-Tatry 09:23
Poprad-Tatry 09:25
Svit 09:31
Štrba 09:40
Štrba 09:42
Východná 09:51
Kráľova Lehota 09:57
Liptovský Hrádok 10:00
Liptovský Mikuláš 10:08
Liptovský Mikuláš 10:10
Výhybňa Paludza 10:15
Liptovská Teplá 10:21
Lisková 10:22
Ružomberok 10:26
Ružomberok 10:28
Ľubochňa 10:38
Kraľovany 10:43
Kraľovany 10:45
Turany 10:51
Vrútky nákl. st. 10:55
Vrútky 10:57
Vrútky 10:59
Varín 11:03
Odbočka Potok 11:07
Varín 11:08
Žilina - Teplička 11:09
Odbočka Váh 11:10
Žilina 11:15
Žilina 11:19
Žilina zriaď. st. 11:22
Dolný Hričov 11:30
Dolný Hričov 11:31
Dolný Hričov 11:32
Dolný Hričov 11:33
Bytča 11:34
Bytča 11:35
Bytča 11:36
Bytča 11:37
Považská Teplá 11:41
Považská Teplá 11:42
Považská Teplá 11:43
Považská Teplá 11:44
Považská Teplá 11:45
Považská Bystrica 11:45
Považská Bystrica 11:46
Považská Bystrica 11:47
Považská Bystrica 11:48
Považská Bystrica 11:49
Považská Bystrica 11:50
Považská Bystrica 11:51
Považská Bystrica 11:52
Považská Bystrica 11:54
Púchov 12:05
Púchov 12:07
Púchov 12:09
Ladce 12:16
Ilava 12:17
Ilava 12:19
Dubnica nad Váhom 12:22
Trenčianska Teplá 12:25
Trenčianska Teplá 12:27
Trenčín 12:33
Trenčín 12:35
Zlatovce 12:38
Výhybňa Nivy 12:42
Výhybňa Nivy 12:44
Trenčianske Bohuslavice 12:46
Trenčianske Bohuslavice 12:47
Trenčianske Bohuslavice 12:48
Nové Mesto nad Váhom 12:50
Nové Mesto nad Váhom 12:51
Nové Mesto nad Váhom 12:52
Nové Mesto nad Váhom 12:54
Výhybňa Potvorice 12:58
Piešťany 13:05
Piešťany 13:07
Veľké Kostoľany 13:14
Leopoldov 13:18
Leopoldov 13:20
Brestovany 13:26
Trnava 13:32
Trnava 13:34
Cífer 13:40
Šenkvice 13:46
Pezinok 13:50
Výhybňa Svätý Jur 13:52
Bratislava - Rača 13:56
Odbočka Vinohrady 13:57