Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 13:59
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 13:45 11 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
15.22 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.45 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 07:55
Odbočka Vinohrady 08:04
Bratislava - Rača 08:05
Výhybňa Svätý Jur 08:08
Pezinok 08:11
Šenkvice 08:14
Cífer 08:20
Trnava 08:25
Trnava 08:27
Brestovany 08:33
Leopoldov 08:38
Leopoldov 08:40
Veľké Kostoľany 08:46
Piešťany 08:52
Piešťany 08:54
Výhybňa Potvorice 09:01
Nové Mesto nad Váhom 09:05
Nové Mesto nad Váhom 09:07
Trenčianske Bohuslavice 09:12
Výhybňa Nivy 09:16
Zlatovce 09:19
Zlatovce 09:21
Trenčín 09:23
Trenčín 09:25
Trenčianska Teplá 09:31
Trenčianska Teplá 09:33
Dubnica nad Váhom 09:38
Ilava 09:41
Ladce 09:44
Púchov 09:48
Púchov 09:49
Púchov 09:51
Púchov 09:53
Považská Bystrica 10:04
Považská Bystrica 10:05
Považská Bystrica 10:06
Považská Bystrica 10:08
Považská Teplá 10:12
Považská Teplá 10:13
Považská Teplá 10:14
Bytča 10:18
Bytča 10:19
Bytča 10:20
Bytča 10:21
Bytča 10:22
Bytča 10:23
Dolný Hričov 10:23
Dolný Hričov 10:24
Dolný Hričov 10:25
Dolný Hričov 10:26
Dolný Hričov 10:27
Žilina zriaď. st. 10:30
Žilina zriaď. st. 10:31
Žilina zriaď. st. 10:32
Žilina 10:32
Žilina zriaď. st. 10:33
Žilina 10:33
Žilina 10:34
Žilina zriaď. st. 10:34
Žilina 10:35
Žilina zriaď. st. 10:35
Žilina zriaď. st. 10:36
Žilina 10:36
Žilina 10:37
Žilina zriaď. st. 10:37
Žilina zriaď. st. 10:38
Žilina 10:38
Žilina 10:39
Žilina 10:40
Žilina 10:41
Žilina 10:45
Odbočka Váh 10:49
Odbočka Váh 10:50
Žilina - Teplička 10:51
Varín 10:52
Vrútky 11:01
Vrútky 11:03
Vrútky nákl. st. 11:05
Turany 11:09
Kraľovany 11:15
Kraľovany 11:17
Ľubochňa 11:22
Ružomberok 11:32
Ružomberok 11:34
Lisková 11:38
Liptovská Teplá 11:40
Výhybňa Paludza 11:46
Výhybňa Paludza 11:47
Liptovský Mikuláš 11:50
Liptovský Mikuláš 11:51
Liptovský Mikuláš 11:53
Liptovský Hrádok 12:01
Kráľova Lehota 12:04
Východná 12:11
Štrba 12:20
Štrba 12:22
Svit 12:30
Poprad-Tatry 12:35
Poprad-Tatry 12:38
Vydrník 12:47
Spišská Nová Ves 12:55
Spišská Nová Ves 12:57
Markušovce 13:04
Spišské Vlachy 13:11
Krompachy 13:15
Margecany 13:22
Margecany 13:24
Výhybňa Ružín 13:29
Malá Lodina 13:31
Kysak 13:38
Kysak 13:40
Kostoľany nad Hornádom 13:45