Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 08:26
Meškanie
Výhybňa Paludza 08:22 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Výhybňa Paludza )
8.41 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.15 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 06:07
Košice 06:08
Kostoľany nad Hornádom 06:14
Kostoľany nad Hornádom 06:15
Kysak 06:19
Kysak 06:20
Kysak 06:21
Kysak 06:22
Malá Lodina 06:28
Malá Lodina 06:29
Výhybňa Ružín 06:30
Výhybňa Ružín 06:31
Margecany 06:36
Margecany 06:37
Margecany 06:38
Krompachy 06:45
Spišské Vlachy 06:49
Markušovce 06:57
Spišská Nová Ves 07:03
Spišská Nová Ves 07:05
Vydrník 07:14
Poprad-Tatry 07:22
Poprad-Tatry 07:23
Poprad-Tatry 07:25
Poprad-Tatry 07:26
Svit 07:31
Svit 07:33
Svit 07:35
Štrba 07:39
Štrba 07:40
Štrba 07:42
Štrba 07:44
Štrba 07:48
Východná 07:51
Kráľova Lehota 07:57
Východná 07:57
Východná 07:58
Liptovský Hrádok 08:00
Kráľova Lehota 08:03
Kráľova Lehota 08:04
Liptovský Hrádok 08:07
Liptovský Mikuláš 08:08
Liptovský Mikuláš 08:10
Liptovský Mikuláš 08:15
Výhybňa Paludza 08:15
Liptovský Mikuláš 08:17
Liptovská Teplá 08:21
Výhybňa Paludza 08:22
Lisková 08:22
Ružomberok 08:26
Liptovská Teplá 08:28
Ružomberok 08:28
Ružomberok 08:33
Ružomberok 08:35
Ľubochňa 08:38
Kraľovany 08:43
Kraľovany 08:45
Ľubochňa 08:45
Kraľovany 08:50
Turany 08:51
Kraľovany 08:52
Vrútky nákl. st. 08:55
Vrútky 08:57
Turany 08:58
Vrútky 08:59
Vrútky nákl. st. 09:02
Vrútky 09:06
Odbočka Potok 09:07
Varín 09:08
Žilina - Teplička 09:09
Odbočka Váh 09:10
Žilina 09:15
Varín 09:15
Odbočka Váh 09:17
Žilina 09:19
Žilina zriaď. st. 09:22
Žilina 09:22
Žilina zriaď. st. 09:29
Dolný Hričov 09:29
Dolný Hričov 09:30
Dolný Hričov 09:31
Dolný Hričov 09:32
Dolný Hričov 09:33
Bytča 09:33
Bytča 09:34
Bytča 09:35
Dolný Hričov 09:35
Bytča 09:36
Bytča 09:37
Bytča 09:39
Považská Teplá 09:40
Považská Teplá 09:41
Považská Teplá 09:43
Považská Teplá 09:44
Považská Bystrica 09:44
Považská Bystrica 09:45
Považská Teplá 09:45
Považská Bystrica 09:47
Považská Teplá 09:48
Považská Bystrica 09:48
Považská Bystrica 09:49
Považská Bystrica 09:50
Považská Bystrica 09:51
Považská Bystrica 09:52
Považská Bystrica 09:54
Považská Bystrica 09:56
Púchov 10:05
Púchov 10:07
Púchov 10:09
Púchov 10:11
Ladce 10:16
Ladce 10:17
Ilava 10:17
Ilava 10:19
Dubnica nad Váhom 10:22
Trenčianska Teplá 10:25
Trenčianska Teplá 10:27
Trenčín 10:32
Trenčín 10:33
Trenčín 10:34
Trenčín 10:35
Zlatovce 10:35
Zlatovce 10:37
Zlatovce 10:38
Výhybňa Nivy 10:41
Výhybňa Nivy 10:42
Výhybňa Nivy 10:43
Výhybňa Nivy 10:44
Trenčianske Bohuslavice 10:44
Trenčianske Bohuslavice 10:46
Trenčianske Bohuslavice 10:47
Trenčianske Bohuslavice 10:48
Nové Mesto nad Váhom 10:50
Nové Mesto nad Váhom 10:51
Nové Mesto nad Váhom 10:52
Nové Mesto nad Váhom 10:54
Výhybňa Potvorice 10:54
Výhybňa Potvorice 10:58
Piešťany 11:00
Piešťany 11:02
Piešťany 11:05
Piešťany 11:07
Veľké Kostoľany 11:08
Leopoldov 11:12
Leopoldov 11:14
Veľké Kostoľany 11:14
Leopoldov 11:18
Leopoldov 11:20
Brestovany 11:20
Brestovany 11:26
Trnava 11:26
Trnava 11:28
Trnava 11:32
Trnava 11:34
Cífer 11:34
Šenkvice 11:39
Cífer 11:40
Pezinok 11:41
Výhybňa Svätý Jur 11:43
Šenkvice 11:46
Odbočka Vinohrady 11:48
Pezinok 11:50
Výhybňa Svätý Jur 11:52
Bratislava - Rača 11:56
Odbočka Vinohrady 11:57