Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
21.11.2017 o 11:51
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 11:45 04 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
15.59 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.94 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 05:55
Odbočka Vinohrady 06:04
Bratislava - Rača 06:05
Výhybňa Svätý Jur 06:08
Pezinok 06:11
Šenkvice 06:14
Cífer 06:20
Trnava 06:25
Trnava 06:27
Brestovany 06:33
Leopoldov 06:38
Leopoldov 06:40
Veľké Kostoľany 06:46
Piešťany 06:50
Piešťany 06:52
Piešťany 06:54
Výhybňa Potvorice 07:01
Nové Mesto nad Váhom 07:05
Nové Mesto nad Váhom 07:07
Trenčianske Bohuslavice 07:12
Výhybňa Nivy 07:16
Zlatovce 07:18
Zlatovce 07:19
Zlatovce 07:20
Zlatovce 07:21
Trenčín 07:23
Trenčín 07:25
Trenčianska Teplá 07:29
Trenčianska Teplá 07:31
Trenčianska Teplá 07:33
Dubnica nad Váhom 07:38
Ilava 07:41
Ladce 07:44
Púchov 07:48
Púchov 07:49
Púchov 07:51
Púchov 07:53
Považská Bystrica 08:03
Považská Bystrica 08:04
Považská Bystrica 08:05
Považská Bystrica 08:06
Považská Bystrica 08:08
Považská Teplá 08:12
Považská Teplá 08:13
Považská Teplá 08:14
Bytča 08:18
Bytča 08:19
Bytča 08:20
Bytča 08:21
Bytča 08:22
Bytča 08:23
Dolný Hričov 08:23
Dolný Hričov 08:24
Dolný Hričov 08:25
Dolný Hričov 08:26
Dolný Hričov 08:27
Žilina zriaď. st. 08:31
Žilina zriaď. st. 08:32
Žilina zriaď. st. 08:33
Žilina 08:34
Žilina zriaď. st. 08:34
Žilina zriaď. st. 08:35
Žilina 08:35
Žilina zriaď. st. 08:36
Žilina 08:36
Žilina zriaď. st. 08:37
Žilina 08:37
Žilina 08:38
Žilina zriaď. st. 08:38
Žilina 08:39
Žilina 08:40
Žilina 08:41
Žilina 08:42
Žilina 08:45
Odbočka Váh 08:49
Odbočka Váh 08:50
Žilina - Teplička 08:51
Varín 08:51
Varín 08:52
Vrútky 09:01
Vrútky 09:03
Vrútky nákl. st. 09:05
Turany 09:09
Kraľovany 09:15
Kraľovany 09:17
Ľubochňa 09:22
Ružomberok 09:31
Ružomberok 09:32
Ružomberok 09:34
Lisková 09:38
Liptovská Teplá 09:40
Výhybňa Paludza 09:46
Výhybňa Paludza 09:47
Liptovský Mikuláš 09:51
Liptovský Mikuláš 09:53
Liptovský Hrádok 10:01
Kráľova Lehota 10:04
Východná 10:11
Štrba 10:20
Štrba 10:22
Svit 10:30
Poprad-Tatry 10:35
Poprad-Tatry 10:38
Vydrník 10:47
Spišská Nová Ves 10:55
Spišská Nová Ves 10:57
Markušovce 11:04
Spišské Vlachy 11:11
Krompachy 11:15
Margecany 11:22
Margecany 11:24
Výhybňa Ružín 11:29
Malá Lodina 11:31
Kysak 11:38
Kysak 11:40
Kostoľany nad Hornádom 11:45