Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:24
Meškanie
Veľké Kostoľany 18:20 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Veľké Kostoľany )
1.80 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 10.60 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 17:43
Odbočka Vinohrady 17:48
Bratislava - Rača 17:49
Výhybňa Svätý Jur 17:53
Pezinok 17:55
Šenkvice 17:57
Cífer 18:02
Trnava 18:07
Trnava 18:08
Brestovany 18:13
Leopoldov 18:16
Veľké Kostoľany 18:20
Piešťany 18:24
Výhybňa Potvorice 18:28
Nové Mesto nad Váhom 18:31
Trenčianske Bohuslavice 18:33
Výhybňa Nivy 18:36
Zlatovce 18:40
Trenčín 18:42
Trenčín 18:43
Trenčianska Teplá 18:48
Dubnica nad Váhom 18:50
Ilava 18:51
Ladce 18:53
Ilava 18:53
Ladce 18:55
Púchov 18:57
Púchov 18:59
Považská Bystrica 19:06
Považská Bystrica 19:07
Považská Bystrica 19:08
Považská Bystrica 19:09
Považská Teplá 19:10
Považská Bystrica 19:10
Považská Teplá 19:11
Považská Teplá 19:12
Považská Teplá 19:13
Považská Teplá 19:14
Považská Teplá 19:15
Bytča 19:16
Považská Teplá 19:16
Bytča 19:17
Bytča 19:18
Bytča 19:19
Bytča 19:20
Dolný Hričov 19:20
Bytča 19:21
Dolný Hričov 19:21
Bytča 19:22
Dolný Hričov 19:22
Bytča 19:23
Dolný Hričov 19:23
Dolný Hričov 19:24
Bytča 19:24
Dolný Hričov 19:25
Dolný Hričov 19:26
Dolný Hričov 19:27
Žilina zriaď. st. 19:27
Žilina zriaď. st. 19:28
Dolný Hričov 19:28
Žilina zriaď. st. 19:29
Žilina zriaď. st. 19:30
Žilina 19:30
Žilina zriaď. st. 19:31
Žilina 19:31
Žilina 19:32
Žilina zriaď. st. 19:32
Žilina zriaď. st. 19:33
Žilina 19:33
Žilina 19:34
Žilina zriaď. st. 19:34
Žilina 19:35
Žilina 19:36
Žilina 19:37
Žilina 19:39
Odbočka Váh 19:43
Odbočka Váh 19:44
Varín 19:45
Odbočka Váh 19:45
Varín 19:46
Varín 19:47
Vrútky 19:54
Vrútky 19:55
Vrútky 19:56
Vrútky 19:57
Vrútky nákl. st. 19:59
Turany 20:03
Kraľovany 20:08
Kraľovany 20:09
Ľubochňa 20:12
Ľubochňa 20:13
Ružomberok 20:22
Ružomberok 20:23
Lisková 20:27
Liptovská Teplá 20:28
Liptovská Teplá 20:29
Výhybňa Paludza 20:35
Výhybňa Paludza 20:36
Liptovský Mikuláš 20:39
Liptovský Mikuláš 20:40
Liptovský Mikuláš 20:41
Liptovský Hrádok 20:49
Kráľova Lehota 20:52
Východná 20:58
Štrba 21:07
Svit 21:15
Svit 21:16
Svit 21:17
Svit 21:18
Poprad-Tatry 21:19
Svit 21:19
Poprad-Tatry 21:20
Poprad-Tatry 21:21
Poprad-Tatry 21:22
Poprad-Tatry 21:23
Poprad-Tatry 21:24
Poprad-Tatry 21:25
Poprad-Tatry 21:26
Poprad-Tatry 21:28
Vydrník 21:37
Spišská Nová Ves 21:44
Spišská Nová Ves 21:46
Markušovce 21:52
Markušovce 21:53
Spišské Vlachy 22:00
Krompachy 22:04
Margecany 22:10
Margecany 22:11
Výhybňa Ružín 22:15
Malá Lodina 22:17
Kysak 22:23
Kysak 22:24
Kysak 22:25
Kostoľany nad Hornádom 22:29
Kostoľany nad Hornádom 22:30