Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 22:14
Meškanie
Odbočka Vinohrady 22:12 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
2.24 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.33 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 17:23
Kostoľany nad Hornádom 17:30
Kysak 17:35
Kysak 17:36
Malá Lodina 17:42
Výhybňa Ružín 17:44
Margecany 17:48
Krompachy 17:55
Spišské Vlachy 17:59
Markušovce 18:07
Spišská Nová Ves 18:13
Spišská Nová Ves 18:15
Vydrník 18:22
Vydrník 18:23
Poprad-Tatry 18:31
Poprad-Tatry 18:32
Poprad-Tatry 18:33
Poprad-Tatry 18:34
Svit 18:38
Svit 18:39
Svit 18:40
Svit 18:41
Svit 18:42
Štrba 18:46
Štrba 18:47
Štrba 18:48
Štrba 18:49
Štrba 18:50
Štrba 18:51
Štrba 18:52
Štrba 18:53
Východná 18:55
Východná 18:56
Východná 18:57
Východná 18:58
Východná 18:59
Východná 19:00
Kráľova Lehota 19:01
Východná 19:01
Východná 19:02
Kráľova Lehota 19:02
Kráľova Lehota 19:03
Liptovský Hrádok 19:04
Kráľova Lehota 19:04
Liptovský Hrádok 19:05
Kráľova Lehota 19:05
Kráľova Lehota 19:06
Liptovský Hrádok 19:06
Kráľova Lehota 19:07
Liptovský Hrádok 19:07
Kráľova Lehota 19:08
Liptovský Hrádok 19:08
Liptovský Hrádok 19:09
Liptovský Hrádok 19:10
Liptovský Mikuláš 19:11
Liptovský Hrádok 19:11
Liptovský Mikuláš 19:12
Liptovský Mikuláš 19:13
Liptovský Mikuláš 19:14
Liptovský Mikuláš 19:15
Liptovský Mikuláš 19:16
Liptovský Mikuláš 19:17
Liptovský Mikuláš 19:18
Liptovský Mikuláš 19:19
Liptovský Mikuláš 19:20
Výhybňa Paludza 19:24
Liptovská Teplá 19:31
Liptovská Teplá 19:32
Ružomberok 19:36
Ružomberok 19:37
Ružomberok 19:38
Ľubochňa 19:47
Ľubochňa 19:48
Kraľovany 19:51
Kraľovany 19:52
Turany 19:56
Turany 19:57
Vrútky nákl. st. 20:00
Vrútky nákl. st. 20:01
Vrútky 20:02
Vrútky 20:03
Vrútky 20:04
Odbočka Potok 20:12
Varín 20:12
Odbočka Potok 20:13
Varín 20:13
Varín 20:14
Odbočka Váh 20:14
Odbočka Váh 20:15
Odbočka Váh 20:16
Žilina 20:18
Žilina 20:19
Žilina 20:20
Žilina 20:21
Žilina 20:23
Žilina zriaď. st. 20:26
Dolný Hričov 20:32
Bytča 20:36
Považská Teplá 20:42
Považská Teplá 20:43
Považská Teplá 20:44
Považská Bystrica 20:46
Považská Bystrica 20:47
Považská Bystrica 20:48
Považská Bystrica 20:49
Považská Bystrica 20:50
Púchov 20:56
Púchov 20:57
Púchov 20:58
Púchov 20:59
Púchov 21:00
Púchov 21:01
Ladce 21:01
Ladce 21:02
Ilava 21:03
Ladce 21:03
Ilava 21:04
Ladce 21:04
Ilava 21:05
Ladce 21:06
Dubnica nad Váhom 21:06
Ilava 21:06
Dubnica nad Váhom 21:07
Trenčianska Teplá 21:07
Dubnica nad Váhom 21:08
Trenčianska Teplá 21:08
Ilava 21:08
Trenčianska Teplá 21:09
Dubnica nad Váhom 21:09
Trenčianska Teplá 21:10
Trenčín 21:11
Trenčianska Teplá 21:11
Dubnica nad Váhom 21:11
Trenčín 21:12
Trenčianska Teplá 21:13
Trenčín 21:13
Trenčín 21:14
Trenčín 21:15
Trenčín 21:17
Trenčín 21:18
Zlatovce 21:20
Výhybňa Nivy 21:24
Trenčianske Bohuslavice 21:25
Trenčianske Bohuslavice 21:27
Nové Mesto nad Váhom 21:29
Nové Mesto nad Váhom 21:30
Výhybňa Potvorice 21:31
Výhybňa Potvorice 21:32
Piešťany 21:35
Piešťany 21:36
Piešťany 21:37
Veľké Kostoľany 21:39
Veľké Kostoľany 21:41
Leopoldov 21:42
Leopoldov 21:44
Brestovany 21:45
Brestovany 21:46
Brestovany 21:47
Brestovany 21:48
Trnava 21:50
Trnava 21:51
Trnava 21:52
Trnava 21:53
Trnava 21:54
Cífer 21:59
Šenkvice 22:02
Šenkvice 22:04
Pezinok 22:06
Výhybňa Svätý Jur 22:08
Bratislava - Rača 22:11
Odbočka Vinohrady 22:12