Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 16:17
Meškanie
Odbočka Vinohrady 16:12 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
1.14 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.86 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 11:23
Kostoľany nad Hornádom 11:30
Kysak 11:35
Kysak 11:36
Malá Lodina 11:42
Výhybňa Ružín 11:44
Margecany 11:48
Krompachy 11:55
Spišské Vlachy 11:59
Markušovce 12:07
Spišská Nová Ves 12:13
Spišská Nová Ves 12:15
Vydrník 12:23
Poprad-Tatry 12:32
Poprad-Tatry 12:34
Svit 12:39
Svit 12:40
Svit 12:41
Svit 12:42
Štrba 12:46
Štrba 12:47
Štrba 12:48
Štrba 12:49
Štrba 12:50
Štrba 12:51
Štrba 12:52
Štrba 12:53
Východná 12:55
Východná 12:56
Východná 12:57
Východná 12:58
Východná 12:59
Východná 13:00
Kráľova Lehota 13:01
Východná 13:01
Kráľova Lehota 13:02
Východná 13:02
Kráľova Lehota 13:03
Kráľova Lehota 13:04
Kráľova Lehota 13:05
Liptovský Hrádok 13:05
Kráľova Lehota 13:06
Liptovský Hrádok 13:06
Liptovský Hrádok 13:07
Kráľova Lehota 13:07
Liptovský Hrádok 13:08
Kráľova Lehota 13:08
Liptovský Hrádok 13:09
Liptovský Hrádok 13:10
Liptovský Hrádok 13:11
Liptovský Mikuláš 13:12
Liptovský Mikuláš 13:13
Liptovský Mikuláš 13:14
Liptovský Mikuláš 13:15
Liptovský Mikuláš 13:16
Liptovský Mikuláš 13:17
Liptovský Mikuláš 13:18
Liptovský Mikuláš 13:19
Liptovský Mikuláš 13:20
Výhybňa Paludza 13:24
Liptovská Teplá 13:31
Liptovská Teplá 13:32
Ružomberok 13:36
Ružomberok 13:37
Ružomberok 13:38
Ľubochňa 13:46
Ľubochňa 13:47
Ľubochňa 13:48
Kraľovany 13:51
Kraľovany 13:52
Turany 13:57
Vrútky nákl. st. 14:01
Vrútky 14:03
Vrútky 14:04
Odbočka Potok 14:12
Odbočka Potok 14:13
Varín 14:13
Varín 14:14
Odbočka Váh 14:14
Odbočka Váh 14:15
Odbočka Váh 14:16
Žilina 14:19
Žilina 14:20
Žilina 14:21
Žilina 14:23
Žilina zriaď. st. 14:26
Dolný Hričov 14:32
Bytča 14:36
Považská Teplá 14:42
Považská Teplá 14:43
Považská Teplá 14:44
Považská Bystrica 14:46
Považská Bystrica 14:47
Považská Bystrica 14:48
Považská Bystrica 14:49
Považská Bystrica 14:50
Púchov 14:55
Púchov 14:56
Púchov 14:57
Púchov 14:58
Púchov 14:59
Púchov 15:00
Púchov 15:01
Ladce 15:01
Ladce 15:02
Ilava 15:03
Ladce 15:03
Ilava 15:04
Ladce 15:04
Dubnica nad Váhom 15:05
Ilava 15:05
Ladce 15:06
Dubnica nad Váhom 15:06
Ilava 15:06
Trenčianska Teplá 15:07
Dubnica nad Váhom 15:07
Dubnica nad Váhom 15:08
Trenčianska Teplá 15:08
Ilava 15:08
Trenčianska Teplá 15:09
Dubnica nad Váhom 15:09
Trenčianska Teplá 15:10
Trenčín 15:11
Trenčianska Teplá 15:11
Dubnica nad Váhom 15:11
Trenčín 15:12
Trenčín 15:13
Trenčianska Teplá 15:13
Trenčín 15:14
Trenčín 15:15
Trenčín 15:17
Trenčín 15:18
Zlatovce 15:20
Výhybňa Nivy 15:22
Výhybňa Nivy 15:24
Trenčianske Bohuslavice 15:25
Trenčianske Bohuslavice 15:27
Nové Mesto nad Váhom 15:28
Nové Mesto nad Váhom 15:29
Výhybňa Potvorice 15:30
Nové Mesto nad Váhom 15:30
Výhybňa Potvorice 15:31
Výhybňa Potvorice 15:32
Piešťany 15:34
Piešťany 15:35
Piešťany 15:36
Piešťany 15:37
Veľké Kostoľany 15:39
Veľké Kostoľany 15:41
Leopoldov 15:42
Leopoldov 15:44
Brestovany 15:45
Brestovany 15:46
Brestovany 15:47
Brestovany 15:48
Trnava 15:50
Trnava 15:51
Trnava 15:53
Trnava 15:54
Cífer 15:59
Šenkvice 16:02
Šenkvice 16:04
Pezinok 16:06
Výhybňa Svätý Jur 16:08
Bratislava - Rača 16:11
Odbočka Vinohrady 16:12