Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 10:15
Meškanie
Odbočka Vinohrady 10:12 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
0.95 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.65 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 05:23
Kostoľany nad Hornádom 05:30
Kysak 05:35
Kysak 05:36
Malá Lodina 05:42
Výhybňa Ružín 05:44
Margecany 05:48
Krompachy 05:55
Spišské Vlachy 05:59
Markušovce 06:07
Spišská Nová Ves 06:13
Spišská Nová Ves 06:15
Vydrník 06:23
Poprad-Tatry 06:31
Poprad-Tatry 06:32
Poprad-Tatry 06:33
Poprad-Tatry 06:34
Svit 06:39
Svit 06:40
Svit 06:41
Svit 06:42
Štrba 06:45
Štrba 06:46
Štrba 06:47
Štrba 06:48
Štrba 06:49
Štrba 06:50
Štrba 06:51
Štrba 06:52
Štrba 06:53
Východná 06:56
Východná 06:57
Východná 06:58
Východná 06:59
Východná 07:00
Východná 07:01
Východná 07:02
Kráľova Lehota 07:02
Kráľova Lehota 07:03
Kráľova Lehota 07:04
Kráľova Lehota 07:05
Liptovský Hrádok 07:05
Kráľova Lehota 07:06
Liptovský Hrádok 07:06
Liptovský Hrádok 07:07
Kráľova Lehota 07:07
Kráľova Lehota 07:08
Liptovský Hrádok 07:08
Liptovský Hrádok 07:09
Liptovský Hrádok 07:10
Liptovský Hrádok 07:11
Liptovský Mikuláš 07:13
Liptovský Mikuláš 07:14
Liptovský Mikuláš 07:15
Liptovský Mikuláš 07:16
Liptovský Mikuláš 07:17
Liptovský Mikuláš 07:18
Liptovský Mikuláš 07:19
Liptovský Mikuláš 07:20
Výhybňa Paludza 07:24
Liptovská Teplá 07:31
Liptovská Teplá 07:32
Ružomberok 07:36
Ružomberok 07:37
Ružomberok 07:38
Ľubochňa 07:47
Ľubochňa 07:48
Kraľovany 07:51
Kraľovany 07:52
Turany 07:55
Turany 07:56
Turany 07:57
Vrútky nákl. st. 08:01
Vrútky 08:03
Vrútky 08:04
Odbočka Potok 08:12
Odbočka Potok 08:13
Varín 08:13
Odbočka Váh 08:14
Varín 08:14
Odbočka Váh 08:15
Odbočka Váh 08:16
Žilina 08:19
Žilina 08:20
Žilina 08:21
Žilina 08:22
Žilina 08:23
Žilina zriaď. st. 08:26
Dolný Hričov 08:32
Bytča 08:35
Bytča 08:36
Považská Teplá 08:42
Považská Teplá 08:43
Považská Teplá 08:44
Považská Bystrica 08:47
Považská Bystrica 08:48
Považská Bystrica 08:49
Považská Bystrica 08:50
Púchov 08:55
Púchov 08:56
Púchov 08:57
Púchov 08:58
Púchov 08:59
Púchov 09:00
Ladce 09:01
Púchov 09:01
Ladce 09:02
Ilava 09:03
Ladce 09:03
Ladce 09:04
Ilava 09:04
Dubnica nad Váhom 09:05
Ilava 09:05
Ilava 09:06
Dubnica nad Váhom 09:06
Ladce 09:06
Trenčianska Teplá 09:07
Dubnica nad Váhom 09:07
Dubnica nad Váhom 09:08
Trenčianska Teplá 09:08
Ilava 09:08
Dubnica nad Váhom 09:09
Trenčianska Teplá 09:09
Trenčianska Teplá 09:10
Dubnica nad Váhom 09:11
Trenčín 09:11
Trenčianska Teplá 09:11
Trenčín 09:12
Trenčianska Teplá 09:13
Trenčín 09:13
Trenčín 09:14
Trenčín 09:15
Trenčín 09:17
Trenčín 09:18
Zlatovce 09:20
Výhybňa Nivy 09:22
Trenčianske Bohuslavice 09:24
Výhybňa Nivy 09:24
Trenčianske Bohuslavice 09:25
Trenčianske Bohuslavice 09:27
Nové Mesto nad Váhom 09:28
Nové Mesto nad Váhom 09:29
Nové Mesto nad Váhom 09:30
Výhybňa Potvorice 09:31
Výhybňa Potvorice 09:32
Piešťany 09:34
Piešťany 09:35
Piešťany 09:36
Piešťany 09:37
Veľké Kostoľany 09:39
Veľké Kostoľany 09:41
Leopoldov 09:42
Leopoldov 09:44
Brestovany 09:45
Brestovany 09:46
Brestovany 09:47
Brestovany 09:48
Trnava 09:50
Trnava 09:51
Trnava 09:52
Trnava 09:53
Trnava 09:54
Cífer 09:59
Šenkvice 10:02
Šenkvice 10:04
Pezinok 10:06
Výhybňa Svätý Jur 10:08
Bratislava - Rača 10:11
Odbočka Vinohrady 10:12