Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:26
Meškanie
Liptovská Teplá 18:24 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Liptovská Teplá )
5.08 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.61 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 15:46
Odbočka Vinohrady 15:51
Bratislava - Rača 15:52
Výhybňa Svätý Jur 15:56
Pezinok 15:58
Šenkvice 16:00
Cífer 16:05
Trnava 16:10
Trnava 16:11
Brestovany 16:16
Leopoldov 16:19
Veľké Kostoľany 16:22
Piešťany 16:26
Výhybňa Potvorice 16:31
Nové Mesto nad Váhom 16:33
Trenčianske Bohuslavice 16:36
Výhybňa Nivy 16:39
Zlatovce 16:42
Trenčín 16:44
Trenčianska Teplá 16:46
Trenčianska Teplá 16:48
Dubnica nad Váhom 16:50
Ilava 16:51
Ilava 16:53
Ladce 16:53
Ladce 16:55
Púchov 16:57
Púchov 16:59
Považská Bystrica 17:05
Považská Bystrica 17:06
Považská Bystrica 17:07
Považská Bystrica 17:08
Považská Bystrica 17:09
Považská Teplá 17:09
Považská Bystrica 17:10
Považská Teplá 17:10
Považská Teplá 17:11
Považská Teplá 17:12
Považská Teplá 17:13
Považská Teplá 17:14
Bytča 17:15
Považská Teplá 17:15
Bytča 17:16
Považská Teplá 17:16
Bytča 17:17
Bytča 17:18
Bytča 17:19
Dolný Hričov 17:19
Dolný Hričov 17:20
Bytča 17:20
Dolný Hričov 17:21
Bytča 17:21
Dolný Hričov 17:22
Bytča 17:22
Bytča 17:23
Dolný Hričov 17:23
Bytča 17:24
Dolný Hričov 17:24
Dolný Hričov 17:25
Žilina zriaď. st. 17:26
Dolný Hričov 17:26
Žilina zriaď. st. 17:27
Dolný Hričov 17:27
Dolný Hričov 17:28
Žilina zriaď. st. 17:28
Žilina zriaď. st. 17:29
Žilina zriaď. st. 17:30
Žilina 17:30
Žilina 17:31
Žilina zriaď. st. 17:31
Žilina 17:32
Žilina zriaď. st. 17:32
Žilina zriaď. st. 17:33
Žilina 17:33
Žilina zriaď. st. 17:34
Žilina 17:34
Žilina 17:35
Žilina 17:36
Žilina 17:37
Žilina 17:39
Odbočka Váh 17:43
Odbočka Váh 17:44
Odbočka Váh 17:45
Varín 17:45
Varín 17:46
Varín 17:47
Vrútky 17:54
Vrútky 17:55
Vrútky 17:56
Vrútky nákl. st. 17:56
Vrútky nákl. st. 17:57
Turany 18:00
Turany 18:01
Kraľovany 18:05
Kraľovany 18:06
Kraľovany 18:07
Ľubochňa 18:09
Ľubochňa 18:10
Ľubochňa 18:11
Ružomberok 18:18
Ružomberok 18:19
Ružomberok 18:20
Lisková 18:21
Lisková 18:22
Lisková 18:23
Liptovská Teplá 18:23
Liptovská Teplá 18:24
Liptovská Teplá 18:25
Výhybňa Paludza 18:30
Výhybňa Paludza 18:31
Výhybňa Paludza 18:32
Liptovský Mikuláš 18:33
Liptovský Mikuláš 18:34
Liptovský Mikuláš 18:35
Liptovský Mikuláš 18:36
Liptovský Hrádok 18:41
Liptovský Hrádok 18:42
Kráľova Lehota 18:43
Liptovský Hrádok 18:43
Kráľova Lehota 18:44
Kráľova Lehota 18:45
Kráľova Lehota 18:46
Východná 18:51
Východná 18:52
Štrba 19:00
Štrba 19:01
Svit 19:07
Svit 19:08
Svit 19:09
Svit 19:10
Svit 19:11
Poprad-Tatry 19:12
Svit 19:12
Poprad-Tatry 19:13
Svit 19:13
Poprad-Tatry 19:14
Poprad-Tatry 19:15
Poprad-Tatry 19:16
Poprad-Tatry 19:18
Poprad-Tatry 19:20
Poprad-Tatry 19:22
Vydrník 19:31
Spišská Nová Ves 19:38
Markušovce 19:44
Spišské Vlachy 19:51
Krompachy 19:55
Margecany 20:02
Výhybňa Ružín 20:06
Malá Lodina 20:08
Kysak 20:14
Kysak 20:15
Kysak 20:16
Kostoľany nad Hornádom 20:21