Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 12:11
Meškanie
Odbočka Vinohrady 12:09 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
0.74 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.60 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 07:32
Kostoľany nad Hornádom 07:39
Kysak 07:44
Kysak 07:45
Malá Lodina 07:51
Výhybňa Ružín 07:53
Margecany 07:57
Krompachy 08:04
Spišské Vlachy 08:08
Markušovce 08:16
Spišská Nová Ves 08:21
Vydrník 08:28
Vydrník 08:29
Poprad-Tatry 08:37
Poprad-Tatry 08:39
Svit 08:44
Svit 08:45
Svit 08:46
Svit 08:47
Štrba 08:52
Štrba 08:53
Štrba 08:54
Štrba 08:55
Štrba 08:56
Štrba 08:58
Východná 09:01
Východná 09:02
Východná 09:03
Východná 09:04
Východná 09:05
Kráľova Lehota 09:07
Východná 09:07
Kráľova Lehota 09:08
Kráľova Lehota 09:09
Liptovský Hrádok 09:10
Kráľova Lehota 09:10
Liptovský Hrádok 09:11
Kráľova Lehota 09:11
Liptovský Hrádok 09:12
Kráľova Lehota 09:13
Liptovský Hrádok 09:13
Liptovský Hrádok 09:14
Liptovský Hrádok 09:15
Liptovský Hrádok 09:16
Liptovský Mikuláš 09:17
Liptovský Mikuláš 09:18
Liptovský Mikuláš 09:19
Liptovský Mikuláš 09:20
Liptovský Mikuláš 09:21
Výhybňa Paludza 09:21
Liptovský Mikuláš 09:22
Výhybňa Paludza 09:22
Liptovský Mikuláš 09:23
Výhybňa Paludza 09:23
Výhybňa Paludza 09:24
Výhybňa Paludza 09:25
Výhybňa Paludza 09:26
Výhybňa Paludza 09:27
Liptovská Teplá 09:28
Liptovská Teplá 09:29
Liptovská Teplá 09:30
Liptovská Teplá 09:31
Liptovská Teplá 09:32
Ružomberok 09:33
Liptovská Teplá 09:33
Ružomberok 09:34
Liptovská Teplá 09:34
Ružomberok 09:35
Liptovská Teplá 09:35
Ružomberok 09:36
Ružomberok 09:37
Ružomberok 09:38
Ružomberok 09:39
Ružomberok 09:40
Ľubochňa 09:42
Ľubochňa 09:43
Ľubochňa 09:44
Ľubochňa 09:45
Kraľovany 09:46
Ľubochňa 09:46
Kraľovany 09:47
Ľubochňa 09:47
Ľubochňa 09:48
Kraľovany 09:48
Ľubochňa 09:49
Kraľovany 09:49
Kraľovany 09:50
Turany 09:51
Kraľovany 09:51
Kraľovany 09:52
Turany 09:52
Kraľovany 09:53
Turany 09:53
Turany 09:54
Turany 09:55
Vrútky nákl. st. 09:55
Turany 09:56
Vrútky nákl. st. 09:56
Turany 09:57
Vrútky nákl. st. 09:57
Vrútky 09:57
Turany 09:58
Vrútky nákl. st. 09:58
Vrútky 09:58
Vrútky nákl. st. 09:59
Vrútky 09:59
Vrútky 10:00
Vrútky nákl. st. 10:00
Vrútky 10:01
Vrútky nákl. st. 10:01
Vrútky nákl. st. 10:02
Vrútky 10:02
Vrútky 10:04
Odbočka Potok 10:05
Varín 10:06
Odbočka Potok 10:07
Odbočka Váh 10:07
Varín 10:07
Varín 10:08
Odbočka Váh 10:08
Varín 10:09
Žilina - Teplička 10:09
Odbočka Váh 10:09
Odbočka Váh 10:10
Varín 10:10
Odbočka Potok 10:11
Varín 10:11
Odbočka Váh 10:11
Odbočka Váh 10:12
Žilina 10:12
Varín 10:13
Odbočka Váh 10:13
Žilina 10:13
Odbočka Váh 10:14
Žilina 10:14
Žilina 10:15
Odbočka Váh 10:15
Žilina 10:16
Žilina 10:17
Žilina 10:18
Žilina 10:19
Žilina 10:20
Žilina 10:22
Žilina zriaď. st. 10:25
Dolný Hričov 10:31
Bytča 10:33
Bytča 10:35
Považská Teplá 10:41
Považská Teplá 10:42
Považská Teplá 10:43
Považská Bystrica 10:45
Považská Bystrica 10:46
Považská Bystrica 10:47
Považská Bystrica 10:48
Považská Bystrica 10:49
Púchov 10:54
Púchov 10:55
Púchov 10:56
Púchov 10:57
Púchov 10:58
Ladce 11:00
Púchov 11:00
Ilava 11:01
Ladce 11:01
Ilava 11:02
Ladce 11:02
Ladce 11:03
Ilava 11:03
Dubnica nad Váhom 11:04
Ilava 11:04
Ilava 11:05
Ladce 11:05
Dubnica nad Váhom 11:05
Trenčianska Teplá 11:06
Dubnica nad Váhom 11:06
Ilava 11:07
Dubnica nad Váhom 11:07
Trenčianska Teplá 11:07
Dubnica nad Váhom 11:08
Trenčianska Teplá 11:08
Trenčianska Teplá 11:09
Trenčianska Teplá 11:10
Dubnica nad Váhom 11:10
Trenčín 11:10
Trenčín 11:11
Zlatovce 11:11
Zlatovce 11:12
Trenčín 11:12
Trenčianska Teplá 11:12
Trenčín 11:13
Zlatovce 11:13
Zlatovce 11:14
Výhybňa Nivy 11:14
Výhybňa Nivy 11:15
Zlatovce 11:15
Trenčín 11:15
Výhybňa Nivy 11:16
Trenčianske Bohuslavice 11:17
Zlatovce 11:17
Výhybňa Nivy 11:17
Trenčianske Bohuslavice 11:18
Výhybňa Nivy 11:18
Trenčianske Bohuslavice 11:19
Výhybňa Nivy 11:19
Nové Mesto nad Váhom 11:19
Nové Mesto nad Váhom 11:20
Trenčianske Bohuslavice 11:20
Výhybňa Nivy 11:21
Trenčianske Bohuslavice 11:21
Nové Mesto nad Váhom 11:21
Nové Mesto nad Váhom 11:22
Výhybňa Potvorice 11:22
Trenčianske Bohuslavice 11:22
Nové Mesto nad Váhom 11:23
Výhybňa Potvorice 11:23
Trenčianske Bohuslavice 11:24
Výhybňa Potvorice 11:24
Nové Mesto nad Váhom 11:24
Výhybňa Potvorice 11:25
Nové Mesto nad Váhom 11:25
Nové Mesto nad Váhom 11:26
Výhybňa Potvorice 11:26
Piešťany 11:26
Piešťany 11:27
Výhybňa Potvorice 11:27
Piešťany 11:28
Výhybňa Potvorice 11:28
Piešťany 11:29
Výhybňa Potvorice 11:29
Veľké Kostoľany 11:30
Piešťany 11:31
Veľké Kostoľany 11:31
Veľké Kostoľany 11:32
Piešťany 11:32
Leopoldov 11:33
Piešťany 11:33
Veľké Kostoľany 11:33
Leopoldov 11:34
Veľké Kostoľany 11:35
Leopoldov 11:35
Leopoldov 11:36
Leopoldov 11:37
Brestovany 11:37
Veľké Kostoľany 11:37
Brestovany 11:38
Leopoldov 11:38
Leopoldov 11:39
Brestovany 11:39
Brestovany 11:40
Leopoldov 11:41
Brestovany 11:42
Trnava 11:43
Brestovany 11:43
Trnava 11:44
Brestovany 11:44
Trnava 11:45
Trnava 11:46
Trnava 11:48
Trnava 11:50
Trnava 11:51
Cífer 11:56
Šenkvice 12:00
Pezinok 12:03
Výhybňa Svätý Jur 12:05
Bratislava - Rača 12:08
Odbočka Vinohrady 12:09