Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 07:17
Meškanie
Štúrovo 07:13 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
8.16 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 6.83 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 05:10
Kúty 05:11
Kúty 05:12
Kúty 05:13
Sekule 05:17
Veľké Leváre 05:22
Veľké Leváre 05:23
Malacky 05:26
Malacky 05:27
Zohor 05:32
Zohor 05:33
Devínska Nová Ves 05:38
Devínska Nová Ves 05:39
Bratislava-Lamač 05:43
Bratislava-Lamač 05:44
Bratislava hl. st. 05:48
Bratislava hl. st. 05:49
Bratislava hl. st. 05:50
Bratislava hl. st. 05:51
Bratislava hl. st. 05:54
Odbočka Močiar 05:59
Bratislava - Vajnory 06:01
Bernolákovo 06:05
Bernolákovo 06:06
Senec 06:10
Sládkovičovo 06:18
Galanta 06:21
Šaľa 06:27
Trnovec nad Váhom 06:30
Tvrdošovce 06:36
Palárikovo 06:39
Nové Zámky 06:44
Nové Zámky 06:45
Nové Zámky 06:46
Dvory nad Žitavou 06:50
Dvory nad Žitavou 06:51
Pribeta 06:54
Strekov 06:58
Gbelce 07:03
Mužla 07:07
Štúrovo tranz. skup. 07:09
Štúrovo 07:11
Štúrovo 07:13